چگونه وقتی در کانادایی نیستید تجارت در کانادا راه اندازی کنید

آیا شما غیر کانادایی هستید که در کشور خود شغلی مستقر دارید و مایل هستید در کانادا تجارت خود را شروع کنید؟ یا آیا شما غیر کانادایی هستید که دوست دارید یک شرکت جدید در کانادا افتتاح کنید؟ برای اطلاعات و مشاوره مهم بخوانید. قبل از اینکه بتوانید یک شغل مستقر در کانادا را فعال کنید ، چندین مرحله وجود دارد که باید انجام دهید. برخی از مواردی که شما نیاز دارید شامل ثبت نام برای مالیات بر فروش و گرفتن پروانه کسب و کار است.

گسترش تجارت خود در کانادا
گسترش در کانادا برای یک تجارت خارجی که قبلاً تأسیس شده است ساده است: هر استان برای ثبت نام های خارج از استان مراحل ثبت نام (و هزینه) را دارد.

بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر شما یک غیر کانادایی ، در حال حاضر شرکتی در هندوستان فعالیت می کنید و می خواهید در انتاریو شغل باز کنید ، باید تجارت خود را به عنوان یک شرکت غیر استانی در آن استان ثبت کنید.

برای ادغام خارج از استان ، به یک نماینده خدمات (یک فرد ، 18 ساله یا بالاتر که ساکن آنتاریو است ، یا یک شرکت دارای دفتر ثبت شده در انتاریو نیاز دارید) نیاز دارید.

توجه داشته باشید که اگرچه در این مثال استان انتاریو است ، اما همه استان ها و قلمروهای کانادا شرایط مشابهی دارند. برای شروع یک تجارت در کانادا ، باید با ثبت نام استان استان که می خواهید در آن تجارت کنید ، تماس بگیرید و مراحل لازم را طی کنید. اگر مایل به انجام کار در بیش از یک استان هستید ، باید تجارت جدید خود را جداگانه در هر استان ثبت کنید.

اگر از طرف دیگر ، شما کانادایی نیستید ، می خواهید در کانادا شرکتی را راه اندازی کنید و در کشور مبداء خود نیز یک تجارت مستقر نداشته باشید ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید یک تجارت را در کانادا باز کنید.

با مهاجرت ، تجارت در کانادا را شروع کنید
اول ، اگر مایل به زندگی در کانادا هستید ، می توانید به عنوان مهاجر تجاری به کانادا مراجعه کنید. این تنها راهی است که شما قادر خواهید بود تا در کانادا یک تجارت را شروع کنید و در آنجا زندگی کنید.

وقتی اطلاعات مربوط به مهاجرت به کانادا را از طریق تابعیت و مهاجرت کانادا بررسی می کنید ، می بینید که دو نوع برنامه مهاجرت تجاری وجود دارد: برنامه ویزای نوپا و برنامه ای برای افراد شاغل.

برای شرکت در برنامه ویزای شروع ، شما باید:

یک کسب و کار واجد شرایط داشته باشید.
نامه حمایت از یک سازمان تعیین شده (گروه های سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران فرشته یا انکوباتورهای تجاری) داشته باشید.
شرایط زبان (مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی) را برآورده کنید.
قبل از شروع تجارت در كانادا ، پول كافی برای اسكان و زندگی در كانادا داشته باشید.
برای آمدن به کانادا به عنوان فردی که خود اشتغالی دارد باید این موارد را داشته باشید:

تجربه مرتبط با فعالیت های فرهنگی یا دو و میدانی ، و قصد داشته باشید و بتوانید سهم بسزایی در زندگی فرهنگی یا ورزشی کانادا داشته باشید.
در مدیریت مزرعه تجربه داشته باشید و قصد داشته باشید و بتوانید یک مزرعه در کانادا را خریداری و مدیریت کنید.
سایر عوامل مؤثر در درخواست شما برای آمدن به کانادا به عنوان یک فرد خود اشتغالی شامل تحصیلات ، سن ، سازگاری و توانایی های زبانی شما است. برای آمدن به کانادا باید بتوانید انگلیسی یا فرانسوی را با مهارت گوش کنید ، صحبت کنید ، بخوانید و بنویسید.

بدون زندگی در کانادا تجارت در کانادا راه اندازی کنید
 اگر به کانادا مهاجرت نکنید و شهروند کانادایی یا مهاجر زمینی نیستید (دارای اقامت دائم هستید) ، بازهم می توانید یک شرکت را در کانادا راه اندازی کنید. نکته مهم برای درک این است که قوانین مربوط به اینکه چه کسی می تواند و چه کسی نمی تواند انواع خاصی از مشاغل را راه اندازی کند ، توسط استان های فردی کانادا تعیین می شود و از استان تا استان (یا قلمرو) متفاوت است.

به عنوان مثال ، در حال حاضر ، استان بریتیش کلمبیا (B.C.) دارای انعطاف پذیر ترین قوانین در مورد مشاغل غیر مقیم است. در آن استان ، هر کسی می تواند یک مالکیت شخصی ، مشارکت یا شرکتی را شروع کند ، خواه شهروند کانادایی باشد یا نه.

برای شروع یک تجارت در B.C. شما باید:

برای ثبت کردن شرکت و کسب و کار خود یک آدرس فیزیکی واقعی داشته باشید (صندوق پستی به اندازه کافی خوب نیست).
اجازه کار صحیح را از Citizenship and Immigration Canada دریافت کنید.
برای بررسی ، برنامه سرمایه گذاری کانادا را ارسال کنید. (قانون سرمایه گذاری کانادا می گوید “غیر کانادایی هایی که کنترل یک تجارت تجاری موجود در کانادا را بدست می آورند و یا مایل به ایجاد یک تجارت جدید غیر مرتبط با کانادا هستند مشمول این قانون هستند ، و آنها باید اعلان یا درخواستی برای بررسی ارسال کنند.”)
سپس شما آماده هستید تا اقدامات لازم را برای راه اندازی مشاغل کوچک جدید خود در کانادا دنبال کنید.

اگر می خواهید در هر استان یا قلمرو دیگری تجارت ایجاد کنید ، باید شرایط خاص آنها را بررسی کنید. اگر به غیر کانادایی ها اجازه ندهند نوع مشاغل مورد نظر خود را از آنجا شروع کنند ، ممکن است با یک یا چند شهروند کانادایی یا مهاجران زمینی مشارکت یا شرکتی ایجاد کنید.

بدیهی است ، شما به عنوان یک غیر کانادایی ، اگر با شخص دیگری همکاری می کنید ، شخص دیگری مجبور به تابعیت کانادا یا مهاجر زمینی می شود.

برای شرکت ها ، طبق قانون شرکت های تجاری کانادا ،

حداقل 25 درصد از مدیران باید کانادایی مقیم باشند (در صورتی که 25٪ از کارگردانان به یک تعداد کامل نزدیکترین شماره کل نباشند). در جایی که یک شرکت کمتر از چهار مدیر داشته باشد ، حداقل یک نفر باید کانادایی مقیم باشد (S. 118 (3)).
وقتی شرکتی را در کانادا راه اندازی می کنید ، اگر این شرکت مشارکتی باشد ، باید ثبت نام مشارکت خود را در استان یا قلمرویی که قصد انجام کار را دارید ثبت کنید. با ثبت نام استان استان مورد نظر برای انجام کار ارتباط برقرار کنید و بروید از طریق روش مورد نیاز خود

اگر شرکتی که شما شروع به کار می کنید شرکتی است ، ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تجارت خود را بصورت فدرال یا استانی انجام دهید.

خط پایین
اگر یک غیر کانادایی هستید که می خواهید در کانادا شغل خود را شروع کنید و در کانادا زندگی کنید ، مجبور به مهاجرت به کانادا یا یافتن یک یا چند کانادایی برای همکاری با آنها هستید. تنها راهی که می توانید به طور دائم در کانادا زندگی کنید و شغل خود را اداره کنید ، در صورت مهاجرت به کانادا است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>