چه در حال ساختن آشپزخانه جدید باشید و چه از نو موجودی را بازسازی کنید ، احتمالاً در بازار یک سینک آشپزخانه جدید هستید. برای پیدا کردن سینک که به لحاظ عملکردی و زیبایی شناختی نیازهای شما را برآورده می کند ، لازم است که مکان ، سبک و اندازه آشپزخانه را در نظر بگیرید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید تا بتوانید به سینک جدید کامل ارتقا دهید.
1
اندازه و محل قرارگیری سینک را اندازه گیری کنید
غرق پیش بند در آشپزخانه روشن
تایپ کنید عرض
سینک متوسط 22 تا 30 در
کاسه تنها 22 تا 23 در
کاسه دوتایی حداکثر 48 در
کاسه سه تایی تا 60 در

جاهایی که می خواهید سینک خود را بچینید برای گرفتن اندازه گیری مناسب مهم است. اگر از فضای موجود برای قرار دادن سینک جدید خود استفاده می کنید ، می خواهید یک سینک ظرفشویی با اندازه گیری های فعلی مطابقت دهید. اگر آشپزخانه خود را نوسازی می کنید ، کمی آزادی بیشتری برای شخصی سازی و پذیرایی از نوع دقیق و اندازه سینک مورد نظر خود خواهید داشت.

2
کمترین عمق کابینت را برای مناسب بودن تخمین بزنید
سینک کوچک در آشپزخانه سفید
تصویر تهیه شده توسط درب زرد روشن
قبل از خرید یک سینک جدید ، اطمینان حاصل کنید که از فضای پیشخوان و کابینت کافی برای اسکان سینک مورد نظر خود دارید. اکثر سینک های آشپزخانه می توانند عمق کابینت 24 اینچ داشته باشند ، اما هر سینک آشپزخانه برای تناسب مناسب از حداقل اندازه کابینت برخوردار است. حداقل اندازه کابینت سینک اندازه گیری است که نشان می دهد کمترین مقدار فضای زیر و پایین پیشخوان مورد نیاز برای سینک مناسب است. به توضیحات محصول نگاه کنید تا حداقل اندازه کابینت را پیدا کنید ، و سپس فضای پیشخوان موجود آشپزخانه خود را از جلو به عقب اندازه بگیرید تا دریابید که سینک مناسب است یا خیر.

3
کمرنگ کردن آشپزخانه از اندازه گیری
سینک پیش بند در آشپزخانه با کابینت های آبی
کاشی و یا سنگ فرش سنگی برای اطمینان از این که آب از سینک شما پاشیده نمی شود ، آسیب نمی کند و باعث آسیب رساندن دیواره دیواره پشت پیشخوان شما می شود. با این حال ، یک backsplash همچنین فضای پیشخوان موجود برای سینک آشپزخانه شما را کاهش می دهد . اطمینان حاصل کنید که ضخامت backsplash خود را اندازه گیری کرده و در نظر گرفته اید و آن را از اندازه گیری عمق countertop خود کم می کنید.

4
یک سینک آشپزخانه را برای نیازهای خود انتخاب کنید
سینک استیل ضد زنگ در آشپزخانه مدرن
تصویر تهیه شده توسط برایس و استفانی
انتخاب یک سینک آشپزخانه متناسب با اندازه آشپزخانه و نیازهای آشپزی شما ضروری است. یک سینک کوچک در یک آشپزخانه کوچک به فضای خالی فضای آزاد کمک می کند در حالی که یک آشپزخانه بزرگ اتاق را برای یک سینک بزرگ فراهم می کند. هنگامی که عملکرد آن فرا می رسد ، سبک نقش مهمی در نحوه استفاده از سینک خود بازی خواهد کرد. به عنوان مثال ، سینک ظرفشویی زیر آب اجازه می دهد تا به راحتی با پیشگیری از خرد کردن خرده های غذا و مواد غذایی مستقیم داخل سینک ظرفشویی را تمیز کنید. در صورت نیاز به اتاق برای آماده سازی و تمیز کردن مواد غذایی ، یک سینک ظرفشویی دو کاسه به شما اتاق می دهد تا هم ظرف ها را بشویید و هم سبزیجات را پوست بگیرید.

5
سبک های سینک آشپزخانه را در نظر بگیرید
آشپزخانه خانه با سینک سفید
تصویر تهیه شده توسط مزرعه کوهپایه
بسیاری از سبک ها و شکل های نصب وجود دارد که می تواند محل قرارگیری و نصب سینک آشپزخانه جدید شما را تعیین کند. در اینجا چند سبک سینک متداول برای خرید در نظر گرفته شده است.

سینک Undermount : یک سینک زیرین دارای لبه یا لب است که به جای بالای آن می توانید در زیر میز نصب شود ، نمای بی نظیری ایجاد می کند و فضای پیشخوان اضافی را به وجود می آورد.

پیش سین – پیش سینر (پیش بند):سینک جلوی پیش بند ، یا سینک خانه ای مزرعه ، دارای یک وان بزرگ و دارای وان است که دارای جلوی در معرض آن است که یا نشسته است و یا فراتر از خط مقدم است. این نوع سینک قبل از نصب نیاز به برش فضای پیشخوان و کابینت اضافی دارد.

عمق سینک ظرفشویی ( Drop-in Sink) :یک سینک ظرفشویی (که به آن یک مخزن روباز یا روبنده نیز گفته می شود) یک سبک سینک آشپزخانه بسیار رایج است که می تواند در فضای موجود بریده شده از روی میز قرار گیرد. با استفاده از یک لبه یا لب که روی پیشخوان آویزان است نصب شده است.