مهلت رفع نقص اطلاعات در سامانه ملی مسکن فرهنگیان تمدید شد

مهلت رفع نقص اطلاعات در سامانه ملی مسکن فرهنگیان تمدید شد

[ad_1]

هادی زارع پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آن عده از معلمان کهگیلویه و بویراحمد که متقاضی دریافت مسکن بوده و دارای نقص اطلاعات هستند باید تا تاریخ اعلام شده در این سامانه ملی نام نویسی و اطلاعات خود را تکمیل کنند.

وی افزود: این موضوع شامل تمامی معلمان متقاضی دریافت مسکن کهگیلویه و بویراحمد اعم از شاغل یا بازنشسته است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پس از این تاریخ امکان هیچگونه تغییر در اطلاعات وارد شده معلمان استان در سامانه ملی مسکن فرهنگیان امکانپذیر نیست.

زارع پور عنوان کرد: برخی معلمان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس از فعال بودن سامانه ملی نام نویسی مسکن فرهنگیان تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ بی اطلاع بوده و متقاضی تمدید زمان آن شدند.

وی ابراز داشت: با توجه به درخواست های مکرر این عده از معلمان کهگیلویه و بویراحمد پیگیری ها و رایزنی های لازم برای تمدید زمان رفع نقص و تکمیل اطلاعات آنان در سامانه ملی مسکن فرهنگیان فراهم شد.

افزون بر ۹ هزار معلم مرد و زن کار تدریس به بیش از ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>