مزایای خرید دو سر گوشی پزشکی

[ad_1]

هنگامی که به دنبال به خرید یک جدید گوشی پزشکی یکی از تصمیمات بزرگ شما نیاز به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید برای خرید یک یا دو سر گوشی پزشکی. وجود دارد مزایای هر دو و این مقاله به بررسی مزایا و همچنین منفی هر یک از.

تک مدل رهبری

اگر شما به دنبال ارزان و سپس شما نمی خواهید دو سر گوشی پزشکی. شما را پیدا خواهد کرد که تنها سر مدل ها معمولا ارزان ترین گزینه های در دسترس است. در حالی که آنها یک قطعه اضافی از تجهیزات و کار بزرگ در خرج کردن آنها هستند نه آنچه شما به عنوان یک پزشک می خواهید به استفاده از در روز و به تشخیص بیماران خود را. دلیل آن این است که این نوع مدل دارای یک فرکانس پویا. در بررسی بسیاری از شکایت در مورد چقدر سخت است برای شنیدن از طریق یک سر و گوشی پزشکی.

دو سر مدل

اگر شما به دنبال یک با دوام و کارآمد مدل و سپس شما نمی توانید به اشتباه با انتخاب یکی از دو سر بلندگو که فروخته. شما را پیدا خواهد کرد که در بررسی از این نوع مدل است که آنها به خوبی شناخته شده است که بسیار مقرون به صرفه و استفاده می شود اغلب در شرایط اضطراری به دلیل چگونه سریع و کارآمد آنها در کمک به پزشکان در تشخیص مشکلات.

جوانب مثبت

دلیل این نوع از گوشی پزشکی است که پس برتر است که آن را به یک مقدار بیشتر پاسخ فرکانسی و بسیار متنوع است. هیچ سوال وجود دارد که شما می توانید و می شنوید بهتر با این نوع دامنه از یک رهبری یکی است.

در استفاده از آن بزرگتر طرف دیافراگم در حالت. این چیزی است که مورد استفاده توسط پزشک برای اندازه گیری قلب برای تلفن های موبایل است که فرکانس های بالا. در بررسی ها پزشکان دریافته اند که آن را ایده آل برای گوش دادن به ضربان قلب بی نظمی. نیز وجود دارد یک بخش کوچکتر است که آنچه ما تماس بگیرید بل حالت. این جزء است چه اقدامات ریه برای تلفن های موبایل است که بسیار پایین تر از فرکانس های. پزشکان پیدا کردن که آن را ایده آل برای گوش دادن به بی نظمی در تنفس. همه دکتر با دو سر مدل چرخش سر به گوش دادن در یک بدن خاص صدا.

یکی از بهترین مدل ها برای خرید است, Littmann گوشی های پزشکی قلب و عروق. آنها می شنوید برای تلفن های موبایل بهتر از انواع دیگر صوتی بلندگو به علاوه از آنجا که آنها یک تیم به رهبری صدا وضوح برتر است. این همچنین اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید تا فرکانس های پایین تر برای تلفن های موبایل است که تولید شده توسط ریه ها است که این دستگاه نه تنها خوب برای نظارت بر قلب و همچنین سایر نقاط بدن. در پایان این باعث می شود برای یک مقدار بهتر تشخیص است.

منفی

بزرگترین نقطه ضعف در استفاده از دو سر بلندگواین است که آنها تمایل به بسیار گران است. که بدان معنی است که نه تنها باید آن را حفظ شود اما آن را نیز بسیار گران قیمت به جای اگر آسیب دیده یا از دست رفته. اما از آن خواهد شد به خوبی به ارزش تلاش های خود را و ارزش هر صد است که در آن شما کمک می کند تا صرفه جویی در زندگی است و بسیار دقیق و آسان برای استفاده است. این یک واقعیت شناخته شده است که دو سر لوله تک بلندگو به مراتب برتر در شنوایی قابلیت های تر از انواع دیگر حوزه. به علاوه کیفیت مورد استفاده در ساخت آنها نیز به طور کلی بالاتر است. اما با عملکرد برتر و کیفیت آن را نیز همراه با نسبت قیمت.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>