لباس خواب فانتزی فاق باز

احساس ، جسارت و رنگ ها با مجموعه جدید اندرو مسیحی 2020

6 ژانویه 2020

 

احتمالاً فروش تابستان را از دست نداده اید!  لباس خواب فانتزی فاق باز از 8 ژانویه ، لباس های گسترده ای و لباس های آماده برای پوشیدن در وب سایت ما و فروشگاه های بزرگ ما در پاریس و لیون در انتظار شما هستند. و اگر نکاتی برای تهیه فروش خود می خواهید ، ما در یکی از مقالات قبلی خود کمی بیشتر به شما می گوییم. اما در اینجا ، ما در مورد فروش صحبت نخواهیم کرد ، بلکه محصولات جدید هستند. و چه راهی بهتر برای شروع سال روان از روند جدید اندرو مسیحی Christian 🙂

 

مدل های لباس زیر رنگارنگ برای افسرده نشدن

مدل های جدید Coolflex Active Show-It

اندرو کریستین با مدل های Show-It پیشرو در فشارهای مردانه بود. یک آستر پنبه ای کشیده است که در جلوی کیسه قرار می گیرد. یک فناوری با دهانه گرد برای قرار دادن اندام تناسلی شما. این یک اثر عالی و متناسب است. مدل های Show-It ضمن تقویت مردانگی شما ، راحتی بسیار خوبی را ارائه می دهند. آنها برای هر فعالیت ورزشی ایده آل هستند و به همین دلیل مورد توجه مردان فعال قرار می گیرند. نگاه کلاسیک آنها با لبه های متضاد بیدار می شود. با این مجموعه ، اندرو کریستین بار دیگر سبک خود را با مدل هایی متفاوت از رنگارنگ بیان می کند. شما انتخاب گسترده ای از لباس کوتاه و بوکسور پیدا خواهید کرد.

 

 

توضیحات فعال COOLFLEX MODAL آن را نشان می دهد

آبی سلطنتی

 

 

توضیحات فعال COOLFLEX MODAL آن را نشان می دهد

سیاه

 

 

بوکسورهای فعال COOLFLEX MODAL آن را نشان می دهند

خاکستری

 

 

بوکسورهای فعال COOLFLEX MODAL آن را نشان می دهند

آبی سلطنتی

 

جرات رنگ با Animal Party Line

اگر به خصوص به الگوهای حیوانی مثل پلنگ علاقه داریم ، وقتی رنگارنگ هستند ، آنها را بیشتر دوست داریم. و این دقیقاً همان چیزی است که اندرو کریستین از طریق مجموعه حزب حیوانات به ما ارائه می دهد. چاپ شده با نقش و نگار گربه ای ظریف ، در مدل های لباس شنا و همچنین لباس زیر موجود است. شلوارک شنا و لباس کوتاه شنای بیکینی با برش مینیمالیستی پیدا خواهید کرد. لباس زیر کناری ، شلوارک کوتاه ، جک استراپ و بند مچی موجود است. کمی لمس اضافی که ما دوست داریم کمربند کشنده رنگین کمان لاغری توسط Andrew Christian است.

 

 

حزب حیوانات

مایو

 

 

حزب حیوانات

خلاصه BIKINI

 

 

تقریباً برهنه کردن

حزب حیوانات

 

 

تقریباً کلمات برهنه

حزب حیوانات

 

مدل های جنسی و محرک برای نشان دادن شما

حساسیت و شفافیت با Lattice Line

مواد همیشه در اندرو کریستین بسیار کار شده است. میکروفیبر ، پنبه ، ویسکوز و مش ، هیچ پارچه ای کنار گذاشته نمی شود. و برای شروع سال ، خانه انتخاب کرده است که یک مجموعه زیبا و احساسی را به ما ارائه دهد. مجموعه Lattice که در یک تور زیبا ، سبک و شفاف طراحی شده است ، شما را بی تفاوت نخواهد گذاشت. الگوی هندسی مشبک آن تکینگی واقعی هر قطعه را به ارمغان می آورد. مجموعه مشبک در مدل های مختلف لباس زیر موجود است. شما می توانید ، از جمله ، یک نسخه مختصر ، یک بند ، جک استراپ و نسخه بدن ، همه با یک کیف تقریباً برهنه از نظر آناتومیکی درست و متناسب با سرگرم کننده. این مجموعه همچنین تاپ هایی مانند تاپ مخزن و یک تی شرت آستین کوتاه و همچنین شلوار کوتاه زنانه با برش جانبی زیبا را ارائه می دهد. در سال 2020 ، به شفافیت و ظرافت بله بگویید!

 

 

تی شرت

سیاه

 

 

زیرپوش رکابی

LATTICE

 

 

تقریباً برهنه است

LATTICE

 

 

تقریباً کلمات برهنه

LATTICE

 

با مجموعه Slave سکسی و تحریک پذیر باشید

بسیار سکسی و اصلی ، مدل های SLAVE از Andrew Christian کسانی را که به دنبال مواد و برش های جدید هستند راضی خواهد کرد. بسیار تحریک کننده ، آنها باعث نمی شوند که شما مورد توجه قرار نگیرید. خواه شلوارک کوتاه یا بوکسور ، بند شلوار یا جک استراپ ، لباس بدن یا مهار را دوست دارید ، مطمئنا مروارید نادر را پیدا خواهید کرد. برش ها فوق العاده اصلی ، مینیمالیستی و تنظیم شده هستند. از نظر مواد و پارچه ها ، اندرو کریستین به ویژه از میکروفایبر صاف اثر لاتکس و همچنین از تورهای سبک و شفاف و مشهای ظریف برجسته کرد. جزئیات قرمز روشن ، به ویژه روی بندها و کمربندهای الاستیک ، این مجموعه را که از قبل به خصوص گرم و سکسی است ، ادویه می کند. مجموعه SLAVE قطعاً مجموعه ای برای کشف است. این مردانگی شما را چاپلوس خواهد کرد.

ایندکسر