برای کسانی که به یک سشوار فوق العاده ساده و در اندازه سفر نیاز دارند ، چیزی بیشتر از سشوار مسافرتی مکس نبینید. InStyler سفر را آسان می کند ، زیرا اندازه خشک کن در 7.75 2. 2.6 6. 6.5 اینچ است و فقط دارای تنظیمات گرمای زیاد و پایین است. اما این بدان معنا نیست که از تأثیر کمتری برخوردار است.

کامپوس می گوید: “این مینی سشوار یک الماس است. همان نیرویی را دارد که یک سشوار با اندازه معمولی دارد.” “این برای سفر کم حجم و عالی است.” بعلاوه ، نازل کنسانتره جریان هوا را در یک جهت متمرکز نگه می دارد و موها را صاف می کند ، درخشش می بخشد و جلوی بدون وز را به شما می دهد.
Cura نه تنها فقط یک پوند وزن دارد بلکه دارای دسته ای ارگونومیک است. فروش سشوار مسافرتی هر دوی این عناصر به معنای درد مچ دست شما هنگام استفاده از این سشوار سبک نیست.

از همه مهمتر ، خشک کن و دو اتصال آن به لطف T3 Digital IonAir Technology به از بین بردن موخوره کمک می کند. نازل کنسانتره خشک کن برای خشک کردن خشن مناسب است ، در حالی که نازل کنسانتره یک ظاهر طراحی یک بار در یک بخش مناسب است. کامپوس توصیه می کند به جای اینکه سر خود را زیر و رو کنید ، هنگام خشک کردن موهای خود را از یک طرف به طرف دیگر حرکت دهید. او می گوید: “این میزان پروازها را کاهش می دهد.”
تاکنون اکثر ما قلم موها ، ابزارهای آرایش و سشوارها را با هم ترکیب کرده ایم. اما آیا آنها واقعاً کارایی دارند؟ طبق گفته Bianca Hillier ، آرایشگر ، Dyson Airwrap این کار را انجام می دهد ، به ویژه برای کسانی که موهای ریز تا متوسط ​​دارند و سعی در افزایش حجم دارند.

هیلیر می گوید: “می توانید تنظیمات گرما را تنظیم کنید و همچنین ابزاری را تنظیم کنید بهترین مارک سشوار مسافرتی که هنگام ایجاد انواع سبک ها مورد استفاده قرار گیرد.” “این سبک است ، که باعث راحتی سفر و استفاده روزانه می شود.” او همچنین خاطر نشان می کند که هنگام استفاده از آن روی موهای مرطوب و نه مرطوب ، بهترین نتیجه را می گیرید.

کامپوس می گوید: “هواپیمای Dyson Airwrap یک بسته کامل است.” برای یک نکته خوب هدهد ایرانی ، “در انتها از شات جالب استفاده کنید. این سبک شما را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.” او همچنین از گزینه های مختلف پیوست قدردانی می کند. بشکه ها فر و موج ایجاد می کنند ، در حالی که برس ها مو را کنترل می کنند و حجم آن را افزایش می دهند.
Pro Dryer 2000 با برچسب قیمت مناسب به شما نتایج لوکس می دهد. همانطور که کلاریس روبنشتاین ، آرایشگر مشهور می گوید ، این ابزار قادر به کنترل آن نیست. هنگام خرید سشوار ، روبنشتاین به دنبال گرما و قدرت قوی برای دستیابی سریع و کارآمد است. Pro Dryer 2000 دارای همه این موارد و موارد دیگر است.

همانطور که خود هری جاش توضیح می دهد ، بهترین نکته برای گرفتن دمشی حرفه ای با این ابزار یا هر ابزاری این است که موهای خود را به خوبی بشناسید و از خشک کن با کیفیت استفاده کنید. “از یک نازل برای هدایت هوا در فضای کوچکتر استفاده کنید ، سپس از ریشه شروع کنید و به انتهای آن بروید ، در جهت کوتیکول مو ، که باعث درخشش می شود.” وی همچنین خاطر نشان كرد كه هنگام تنظیم تجربه برای نوع خاص موی شما ، تنظیمات حرارتی ، پخش كننده ها و انواع مختلف برس باید در نظر گرفته شود.
هلیوس با تأمین جریان هوای با سرعت 75 مایل در ساعت ، سبک و ساکت و در عین حال قدرتمند است. Campos می گوید: “این سشوار زمان خشک شدن شما را به نصف کاهش می دهد. با دوام است و به طور جادویی موهای شما را صاف و یکدست می کند تا کاملا عالی باشد.” او همچنین عاشق ظاهر شیک مدل طلای سفید و رز است.

Campos می گوید: “نازل کانتور معجزه می کند. هنگام تمرینی از آن استفاده کنید تا روی صافی و درخشش تمرکز کنید.” وی همچنین اشتراك هایی را به شما ارائه می دهد كه باید به خاطر داشته باشید بهترین مدل سشوار مسافرتی كه از ویژگی های خنك كننده برای افزودن درخشش اضافی استفاده كنید.
یکی از دلایل عمده آسیب دیدن موها استفاده بیش از حد از وسایل گرمایشی است. اینجاست که Repronizer 4D Plus به کار شما می آید. استاد رنگ شناس و مربی ارشد هیتومی ایکدا می گوید: “نه تنها صدمه ای نخواهد زد بلکه باعث بهبود وضعیت مو و پوست سر شما خواهد شد.”

در حالی که این سشوار برای همه انواع مو کار می کند ، Ikeda می گوید این مخصوصاً برای هر کسی که موهایش خیلی آسیب دیده باشد و ممکن است در استفاده از گرما روی موهای خود مردد باشد بسیار موثر است. او پیشنهاد می کند بین استفاده از هوای گرم و سرد سوئیچ کنید. این درخشش طبیعی را در هر رشته ایجاد می کند. به عنوان یک نکته مثبت ، “اگر شما همیشه بخواهید هر روز هوای سرد را به پوست سر خود بمالید غیر از موهایتان خشک می شود ، حتی موثرتر خواهد بود.”
وقتی صحبت از سشوار سبک هوا می شود که همچنین مناسب سفر است ، هیلیر سشوار Revolution 4000i را توصیه می کند. هیلیر می گوید: “این سشوار حتی در حالت کم هم داغ می شود تا موهای نرم ، صاف یا ریز را صاف کند.” “یک دکمه ضربه دزدکی اب زیر کاه وجود دارد که به شما کمک می کند تا به طور کامل حالت مدل دهید و کار را تمام کنید.”

هیلیر می گوید: “صرف نظر از نوع مو ، شما همیشه باید از یک محافظ گرما استفاده کنید.” این موضوع مربوط به هر سشوار و ابزار حرارتی است ، صرف نظر از اینكه این امر برای موها بی خطر است.
افشای اطلاعات: توسط تیم بررسی های داخلی نوشته و تحقیق شده است. قیمت سشوار مسافرتی ما محصولات و خدماتی را که ممکن است برای شما جالب باشد برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، ممکن است سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از شرکای خود دریافت کنیم. ما ممکن است محصولات را سشوار مسافرتی پرومکس برای آزمایش به صورت رایگان از تولید کنندگان دریافت کنیم. این تصمیم ما را در مورد نمایش یا عدم توصیه یک محصول هدایت نمی کند. ما مستقل از تیم تبلیغاتی خود فعالیت می کنیم. استقبال می کنیم