عینک آفتابی چند ضلعی در حراج زمستان


اوون برک 22 اکتبر 2019 ، 9:44 PM
وقتی از طریق لینک های ما خرید می کنید ، ممکن است از شرکای وابسته ما درآمد کسب کنیم. بیشتر بدانید.

به طور کلی بهترین عینک آفتابی قطبی
مسئولان باشگاه
Ray-Ban Clubmasters
243.00 دلار
موجود در Sunglass Hut
هم اکنون خریداری کنید
قاب آلومینیومی سبک اما محکم و لنزهای شیشه ای با ضخامت ، خراشیده و مقاوم در برابر ضرب و شتم فلز ، بی سیم و بی انتهای Ray-Ban Clubmasters را با بهترین ها حفظ می کند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین عینک آفتابی قطبی برای بودجه
Polarized Wraparound Sport
گاما ری Polar Wraparound Sport
$ 14.99
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
Gamar Ray’s Polarized Wraparound Sport و Cheater کاملاً سایه دار و با قیمت کمتری نسبت به بقیه عینک های آفتابی که توصیه می کنیم ، قابل استفاده هستند ، بنابراین از دست دادن آنها باعث آرامش شما در شب نمی شود.
بیشتر بخوانید >>
بهترین حالت برای بیرون از منزل
عینک آفتابی پولارکرومی ردموند
عینک آفتابی پلیمرمی اسمیت ردموند
239.00 دلار
موجود در REI
عینک آفتابی چند ضلعی
فناوری لنزهای ChromaPop Smith Optics ، دو طول موج از نور را فیلتر می کنند که باعث سردرگمی رنگ می شوند ، در حالی که آرایه مارک لنزها با مارک طراحی شده است تا بتواند انواع و اقسام نور (و آب) را که ممکن است در فضای بیرون با آن روبرو شوید ، پوشش دهد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین عینک آفتابی قطبی پایدار
عینک آفتابی Pescador
عینک آفتابی Costa x Bureo Pescador
199.00 دلار
موجود در پاتاگونیا
هم اکنون خریداری کنید
قاب های عینک آفتابی قطبی شده Costa x Bureo با جزئیات اما هنوز براق ، با پلاستیک کشف شده از شبکه های ماهیگیری در سواحل شیلی و قاب های پلاستیکی یا شیشه ای کاستا دل مار مجهز شده اند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین برای لنزهای نسخه ای
عینک آفتابی دوراند
عینک آفتابی واربی ​​پارکر دوراند
95.00 دلار
موجود در Warby Parker
هم اکنون خریداری کنید
اگر نمی خواهید 500 دلار رو به بالا برای یک جفت آفتابگردان تجویز کنید ، واریبی پارکر یک تن سبک دارد از 175 دلار برای نسخه اصلی تا 375 دلار برای لنزهای مترقی.
بیشتر بخوانید >>
بهترین عینک آفتابی قطبی برای شما بسته به شکل صورت و فعالیتهایی که قصد دارید در آن ها داشته باشید متفاوت خواهد بود.
انتخاب مورد علاقه همه جانبه یونیکس برای کسانی که قصد دارند کمی از همه چیز استفاده کنند ، Clubmasters Ray-Ban با یک قاب آلومینیومی است .
همچنین می توانید راهنماهای ما را به بهترین عینک آفتابی مردانه بررسی کنید .
در حالی که ضد آفتاب و مراقبت از پوست با توجه به حکم FDA اخیر در مورد الزامات لیست مواد مغذی ، موضوعی محبوب بوده است ، بسیاری از ما از حمایت از لیزر عناصر چشم پوشی می کنیم. عینک آفتابی با طراحی ارزان که برای خراشیدن کاری نداریم ، ممکن است به نظر برسد که بدون در نظر گرفتن هزینه ، از بین بردن و خراشیدن آنها بسیار آسان باشد ، اما عینک آفتابی با طراحی ضعیف ، اغلب شبکیه های ما را در معرض اشعه ماوراء بنفش مضر قرار می دهد که می تواند منجر به دژنراسیون ماکولا شود. ، آب مروارید و مشکلات بی شمار دیگری در این خط قرار دارند.

xبهترین عینک آفتابی قطبی

سپس موارد فوری بیشتری برای نگرانی وجود دارد ، مانند کوری برف ، به ویژه هنگامی که در نزدیکی آب هستیم ، که در همه حالات جسمی آن بسیار بازتاب دارد. در حالی که کوری برف بعد از چند روز پاک می شود ، احساس ناخوشایندی را برای داشتن چیزی در امتداد خطوط رویای غوطه وری که درون چشمان شما به دام انداخته اند ، برای شما به ارمغان می آورد ، که در بهترین حالت یک مزاحمت خفیف است.

هنگام انتخاب یک جفت عینک آفتابی – مهم نیست که چقدر بخواهید خرج کنید ، و این که آیا آنها قطبی هستند یا خیر – مطمئن شوید که لنزها دارای درجه اشعه ماوراء بنفش از 400 هستند ، این نشان می دهد که آنها به طور موثری از حداکثر طول موج اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کنند ( اندازه گیری در نانومتر) از عبور به لنزهای خودتان.

همچنین فریم ها را نیز در نظر بگیرید. قاب های کامل بسته بندی بهترین گزینه برای محافظت هستند ، زیرا آنها نور ولگردی را حفظ می کنند که در غیر این صورت باعث می شود تمام روز شما را لکه دار کنید. اما پس از آن آنها دقیقاً لازم نیستند (یا زرنگ و دانا) در خیابان ، و ما به این نتیجه می رسیم ، بنابراین گزینه های نازک و فریم در زیر نیز داریم.

لنزهای قطبی با کاهش تابش تابش نور یا نور افقی ، سطح دیگری از محافظت را به وجود می آورند. در حالی که همیشه لازم نیست (و اغلب ناامید کننده است ، به خصوص هنگام تلاش برای کار با الکترونیک) ، لنزهای قطبی معمولاً ارزش دارند ، حتی اگر به دنبال یک جفت ارزان قیمت باشید. تفاوت اصلی با یک جفت ارزان سایه قطبی در این است که شما وضوح یک لیوان با رزین با کیفیت بالا یا رزین با کیفیت را ندارید ، که ممکن است باعث شود شما زیاد لرزان شوید ، و در هنگام تماشای صفحه گوشی خود زمان سخت تری خواهید داشت. پوشیدن آنها ، که به نظر ما ، ارزش چند دلار اضافی را برای اکثر مردم انداخته است.

در اینجا بهترین عینک آفتابی قطبی که می توانید خریداری کنید آورده شده است:
بهترین عینک آفتابی قطبی در کل: Ray-Ban Clubmasters با قاب های آلومینیومی
بهترین عینک آفتابی با قطب بودجه: گاما ری پلاریزه شده و ورزش های مختلف را بپوشانید
بهترین عینک آفتابی قطبی برای بیرون از منزل: Smith Optics ChromaPop
بهترین عینک آفتابی قطبی پایدار: مجموعه Untangled Costa x Bureo
بهترین عینک آفتابی بدون نسخه: عینک آفتابی با نسخه ای واربی ​​پارکر
بهترین عینک آفتابی قطبی تاشو: Persol 714
به روز شده در تاریخ 10/22/2019 توسط اوون برک: لینک های جدید ، قالب بندی و قیمت های به روز شده.

به طور کلی بهترین عینک آفتابی قطبی
مربیان
عینک آفتابی
قاب آلومینیومی سبک اما محکم و لنزهای شیشه ای با ضخامت ، خراشیده و مقاوم در برابر ضرب و شتم فلز ، بی سیم و بی انتهای Ray-Ban Clubmasters را با بهترین ها حفظ می کند.
لنزهای شیشه ای ضخیم که توسط یک قاب آلومینیومی نگهداری می شوند ، Ray-Ban Clubmasters را به یک انتخاب آسان و تقریبا غیر قابل خراب کردن برای افراد در حال حرکت تبدیل می کنند ، و در حالی که هنوز هم جزو طرح های محبوب تر – و به طور حتم خسته هستند – هستند ، حداقل به Aviator و Wayfarer استراحت می کند.

من چند سال پیش یک جفت تیزهوش شده بودم ، و گرچه می توان تقریباً به هر جفت سایه ای که قبلاً متعلق به آن بودم یا می توانم بگویم که حداقل قبل از آن حداقل یک خراش یا دو بار گرفته است ، می توان گفت ، این جفت تقریباً در همه چیز زنده مانده است. باید اضافه کنم که من در عینک آفتابی بسیار خشن هستم. من حتی موفق شدم روی این جفت بنشینم – دقیقاً برای مقاصد آزمایش – و آن را از زاویه 45 درجه ای غیر طبیعی و بدون ایجاد چانه زدن جدا کنم ، چه رسد به اینکه قطعه پل را بزنم.

من همچنین افتاده ام و آنها را لگد زدم (دوباره ، برای آزمایش) در عرشه های فایبرگلاس ، کف های مرمر و پیاده روهای بتونی ، و آنها به نوعی از این همه زنده مانده اند. این موارد فقط مانند سایرین نیست.

از نظر زیبایی شناسی ، به نظر می رسد که Clubmasters تقریباً مناسب هر شکل و لباس چهره است ، مهم نیست که چه رسمی و چه آرام باشد ، و شاید به همین دلیل است که آنها بسیار نماد هستند. اگرچه آنها از محافظت کامل گزینه های اسپرت برخوردار نیستند ، ما تصور نمی کنیم بیشتر شما در مورد شهرهایی که منطقاً با یک جفت رنگی عینک ایمنی که از کارگاه پدرتان استفاده می شود اشتباه گرفته شود ، اشتباه می گیرید. اما ما هرگز قضاوت نخواهیم کرد و اگر کاملاً از بین نرویم ، گزینه دیگری نیز برای شما وجود دارد.

جوانب مثبت: مناسب برای هر مناسبت ، محکم

منفی: پرایس ، مقدار کمی از نور از طرفین عبور می کند ، که این امر بهترین محافظت در برابر نور مستقیم خورشید را ندارد

243.00 دلار از SUNGLASS HUT

بهترین عینک آفتابی قطبی برای بودجه
gammawrap
آمازون
قطبی شال ورزشی اشعه گاما است و متقلب به طور کامل سایه سرویس برای قیمت نمایی پایین تر از بقیه از عینک آفتابی توصیه می کنیم، پس از از دست دادن آنها به شما در شب حفظ کند تا.
اگر به دنبال یک جفت ارزان لنز رانندگی هستید ، یا فقط حاضر نیستید برای یک جفت دیگر Ray-Bans یا Maui Jims بشقابید ، زیرا بسیاری از آنها را گم کرده اید و شکسته اید که صدمه می بیند ، یک جفت یا سه مورد یا تقلب های قطبی گاما ری (به سبک Wayfarer) یا Wrap Around Sports (نسخه ورزشی بالاتر در تصویر) باید شما را به خوبی انجام دهند.

اگرچه آنها به اندازه عینکهای آفتابی دیگری که در اینجا توصیه می کنیم ، در جایی نزدیک نیستند ، آنها با ضمانت مادام العمر (اگرچه هنوز آن را آزمایش نکرده ایم) در برابر خراشیدن و خرد کردن آنها قرار می گیرند. اگر بتوانید برای آنها پرونده پیدا کنید ، ممکن است خیلی طولانی تر طول بکشند.

گاما ری از مدل Wireaterter برای مدل Cheater و Lifehacker به خاطر عینک های رایانه ای خود ستایش کرده است . در همین حال ، بیش از 1200 خریدار آمازون به طور متوسط ​​4 ستاره به Wrap Around Sports داده اند و بیش از 400 خریدار آمازون نیز به طور میانگین 4 ستاره به Cheater ها داده اند.

مزایا: لولا های تقویت شده با فلز ، سازگار با بودجه

منفی: در صورت عدم دقت فریم های نایلونی ارزان خراب می شوند

$ 14.99 از آمازون

بهترین حالت برای بیرون از منزل
smith1
REI
فناوری لنزهای ChromaPop Smith Optics ، دو طول موج از نور را فیلتر می کند که باعث سردرگمی رنگ می شود ، در حالی که آرایه مارک لنزها با مارک طراحی شده است تا بتواند انواع و اقسام نور (و آب) را که ممکن است در فضای بیرون با آن روبرو شوید ، پوشش دهد.
در سال 1965 ، ارتودنتیست و آهک اسکی دکتر باب اسمیت اولین لنزهای حرارتی مهر و موم شده ای را ایجاد کرد که به عنوان عینک اسکی مدرن معروف و مورد احترام قرار گرفت. اما او در اینجا متوقف نشد ، و عینک آفتابی او کمتر انقلابی نیست.

اسمیت لنز ChromaPop در شش ته رنگ های مختلف می آیند ، تمام به سمت روشنایی مختلف بشود، بنابراین آیا شما ماهیگیری inshore هستید در یک روز خاکستری یا دریایی در یکی از بلوبرد، آنها کردم لنز برای شما. در یک سفر ماهیگیری پرواز اخیر در هاوایی ، فهمیدم ، شاید کمی در اواخر روز ، سایه هایی که من به همراه داشتم ، تعیین کننده ماهی استخوانی گریزان نیستم که سعی می کردم آن را کشف کنم – و همچنین اسمیت های راهنمای من نبودند. ما در آخر روز عینک را عوض کردیم و من ناگهان در حال مشاهده “ارواح خاکستری” چپ و راست بودم. من هنوز خودم لگد می زنم.

اعطا می شود ، برای اجرای طیف شرایط نوری که به عنوان ماهی گیر با آن روبرو می شوید ، حداقل به دو جفت عینک آفتابی نیاز دارید. این البته ارزان نیست ، اما پس از آن نوری تقریباً عملکرد ندارد.

اما اسمیت فقط به زاویه گیرها اهمیت نمی دهد. این برند همچنین دارای یک خط عملکرد است که برای دوندگان و دوچرخه سواران با لنزهای قابل جابجایی طراحی شده است – من تنها آرزو می کنم که آنها لنزهای قابل تعویض را با خط ماهیگیری ChromaPop خود ارائه دهند.

در سراسر وب ، کاربران آمازون به طور کلی امتیاز 4.7 ستاره ای عالی به اسمیت می دهند ، و انتشار ماهواره ای برتر ماهیگیری پرواز هچ را به لنزهای مس Techlite Polarchromic مس “Smith’s Techlite Polarchromic Cop” می خواند: “متنوع ترین جفت عینک آفتابی ماهیگیری در بازار”.

جوانب مثبت: رنگهای لنز برای همه فریم های سبک ، ماهیگیری ، عملکرد و سبک خاص

منفی: می تواند گران باشد

239.00 دلار از REI

بهترین عینک آفتابی قطبی پایدار
Screen Shot 2018 06 18 at 5.49.20 PM
بهترین عینک آفتابی قطبی پایدار قاب مستقیم
قاب های عینک آفتابی قطبی شده Costa x Bureo با جزئیات اما هنوز براق ، با پلاستیک کشف شده از شبکه های ماهیگیری در سواحل شیلی و فریم های پلاستیکی یا شیشه ای درجه یک Costa Del Mar ساخته شده اند.
شرکت سازنده عینک آفتابی کاستا به تازگی با شرکت اسکیت بورد Bureo همکاری کرده است ، که در حال تولید این عینک آفتابی با قاب هایی است که کاملاً از شبکه های ماهیگیری بازیافت شده ساخته شده است. اکنون که Costa لنزهای شیشه ای پرمصرف خود را به درون لیوان ها می کشد ، کمی گرانتر هستند ، اما ما فکر می کنیم اکنون آنها بسیار مقاوم در برابر خراش هستند و ارزش آن را دارند. به علاوه ، شما می توانید از طریق خرید خود از محیط زیست و یک جامعه ماهیگیری شیلی کمک بگیرید.

Costa X Bureo’s ورزشهای Way Wayrs ، کلاسیک کمی اسپرت تر است و برای رسیدن به جزئیات دقیق ، آنها را نادیده می گیرند تا آنها را به راحتی روی پل بینی خود بکشید. این لنزها پلاستیکی یا شیشه ای است که 580 Lightwave از طرف Kosta ثبت شده است و در عین حال بصورت انتخابی از نور مرئی با انرژی بالا (نور آبی) و زردها برای برش مه و ارائه وضوح بهتری استفاده می کنند ، و از آن محافظت کامل 400 نانومتر در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهند ، که هر زاویه ای باید آن را درک کند.

اوه ، و ماهیگیر هم آنها را حفر می کند.

برای یک جفت سونی کم هزینه ، مشابه محیط زیست و پایدار ، عینک Swell Vision را که از بامبو تهیه شده است ، بررسی کنید. آنها فوق العاده سبک هستند ، با لولا های فلزی محکم و محکم همراه هستند که امکان بازی اندک در معابد را فراهم می کنند ، و آیا ما به آنها اشاره کردیم که شناور هستند؟

مزایا: لنزهای پایدار ساخته شده ، دارای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش پایدار 400 نانومتری

منفی: پرسی

199،00 دلار از پاتاگونیا

بهترین برای لنزهای نسخه ای
warbydurand
واربی ​​پارکر
اگر نمی خواهید 500 دلار رو به بالا برای یک جفت آفتابگردان تجویز کنید ، واریبی پارکر یک سبک سبک دارد از 175 دلار برای یک نسخه اصلی تا 375 دلار برای لنزهای مترقی.
واربی ​​پارکر که به دلیل ضرورت با تعویض شیشه های گران قیمت ، متولد شده و از ضرورت متولد شده است ، خود را به عنوان گزینه مناسب برای بودجه ، مسئولیت اجتماعی برای لنزها و عینک آفتابی معرفی کرده است.

در حالی که شما یک لنز کوچک برای سفارش لنزهای تجویز را به همراه برخی از فریم های دیگر در این لیست خواهید گذراند ، Warby Parker در حالی که نسبت به کیف پول خود مهربان است ، یک سبک خوب از سبک را پوشش می دهد. این شرکت همچنین قول می دهد که برای هر جفت عینک فروخته شده ، یک جفت به فردی که نیاز دارد اهدا می شود.

اگر توانایی تهیه آنها را دارید ، ساختن پرونده ای برای عدم خرید عینک آفتابی خود از Warby Parker دشوار است ، اما آنها از ارائه مجموعه ای از قاب هایی که به روحهای ورزشی ارائه می دهد ، علاقه دارند و یا جفتی را پیشنهاد می دهند که کمی پیشنهاد کند. محافظت بهتر از نور ولگرد.

تقریباً از هر جنبه ، Warby Parker احتمالاً باید شما را تحت پوشش قرار دهد. ما نازک بودن مدل unisex Durand را دوست داریم ، اما آنها همه چیز را از هواپیما و مسافر گرفته تا لنونز و جکی لمس می کنند.

مزایا: مقرون به صرفه ، با دوام

منفی: بدون ضمانت (جدا از تعمیرات خراش یک ساله) ، بدون قاب ضخیم برای محافظت در برابر نور شدید و مستقیم خورشید

95.00 دلار از واربی ​​پارکر

بهترین عینک آفتابی قطبی تاشو
mcqueenstudio
فریم های ضخیم و سخت افزارهای سنگین و فریم های استات باعث شده وزن 714 ها ارزش آن را داشته باشند. اوون برک / Business Insider
عینک آفتابی تاشو Persol با لنزهای کریستالی مقاوم در برابر خراش ، سخت افزار قوی ، سبک بی موقع ساخته شده است.
در حالی که ما Ray-Ban را به طور کلی برای سایه های قطبی توصیه می کنیم ، به این نتیجه رسیدیم که پرسول از کیفیت و سخت افزارهای بهتری برخوردار است ، به ویژه که در زمان ایجاد برند بیش از 100 سال پیش هنوز هم به همان روشی که ساخته شده اند ، ساخته شده اند. سخت افزار آنها از استحکام بیشتری برخوردار است و لنزهای آنها از خراش بیشتری برخوردار هستند.

بار دیگر یک برند شگفت انگیز ری-بان علی رغم اینکه دستخوش تغییر و تحولات جدی در کیفیت اولیه شده است که می تواند مرگ را برای بیشتر مارک های دیگر هجی کند ، تقریباً کاملاً به لطف لوکزوتایکا (به طعنه یا غیره ، همچنین صاحب شرکت پرسول) ، چه ارزش دارد)

اما با سایه های تاشو – که قرار است بدون هیچ موردی در جیب خود قرار دهید – به یک سخت افزار قوی و لنزهای سنگین تر نیاز دارید که نمونه های کریستالی پرسل نمونه آن هستند.

714 عینک آفتابی یک نسخه تاشو از نام تجاری 649 ، صرفه جویی برای چند جزئیات کوچک. و این تکرار از آنها تقریباً متفاوت از اصل نیست ، به غیر از اینکه به سمت پایین می چرخند ، به جای نزولی ، که به نظر می رسد در کل حس و حال بیشتری پیدا می کند. هنوز مطمئن شوید که یک پیچ گوشتی مخصوص عینک آفتابی را در دست داشته باشید تا پیچ ها در جای خود قرار بگیرد (فقط یک بار باید این کار را انجام دهید).

من چندین ماه است که مک کوئین را می پوشم و آنها را در فرودگاه ها ، جیب های پیراهن ، کنسول های اتومبیل و دریا در داخل و خارج از کشور داشته ام. و ، بیشتر اوقات ، نه به طور معمول ، من این کار را بدون پرونده انجام داده ام (بله ، شرم بر من واقعاً). من هنوز آنها را خراشیده ام. Aviators Ray-Ban و Wayfarer من؟ ناراحتم که می گویم آنها در محفظه دستکش من (همچنین بی احتیاطی) برای مواقع اضطراری زندگی می کنند ، روحشان را استراحت می دهند.

اگر به دنبال یک جفت سایه محکم هستید ، می توانید اطراف آن را بچرخانید (اما مطمئناً نباید چنین باشد) و مانند پلاستیک یا شیشه معمولی و باریک تر خراشیده نمی شوید ، عینک آفتابی Person 714 در طول سالهای پایانی شما بی موقع خواهد ماند. ممکن است از راه دور باشند.

مزایا: لنزهای کریستالی مقاوم در برابر خراش ، سخت افزار قوی ، سبک بی موقع

منفی: Spendy

222.00 دلار از FRAMES DIRECT

چه چیز دیگری را در نظر گرفتیم
بومی
فیس بوک / عینک بومی
من از حدود 10 سالگی که شروع کردم به پوشیدن آنها برای ماهیگیری ، آزمایش عینک آفتابی قطبی کرده ام و در ضمن ، ده ها تن از آنها را آزمایش کرده ام. چند ویژگی اصلی وجود دارد که یک جفت خوب از سایه های قطبی ایجاد می کنند و مارک های زیر همه آنها جعبه ها را تیک می زنند ، اما به دلایل ذکر شده در زیر ، آنها در لیست اصلی ما نیستند.

ماوی جیم (از 249.99 دلار شروع می شود): در حالی که لنزهای قطبی داده شده اند ، بهترین عینک آفتابی برای یک روز در دریا فقط به اندازه قاب های آنها مناسب است. و از آنجا که بسیاری از ما احتمالاً نمی پوشیم عینک آفتابی آب مروارید یا مانند آن – حداقل تا زمان مناسب ما نیست – جام جهانی ماویی جیم بیش از اندازه کافی است. تنها دلیلی که ما آنها را به عنوان انتخاب اصلی در نظر نگرفتیم این است که این برند به اندازه ری-بان یا پرسول تطبیق پذیری خاصی را ارائه نمی دهد ، و همچنین باعث ایجاد سایه ای برای میزان نور خاص نمی شود.
Native Eyeware (108.98 $ – 129 $): گزینه مشابه ، با قیمت مناسبتر روی آب ، Night Eyewear’s Sightcaster است که در طراحی و مشخصات مشابه است اما تقریبا نیمی از قیمت آن. Sightcasters با لنزهای قابل تعویض N3 بومی آمده است، چیزی است که ما آرزو اسمیت اپتیک انجام است، اما بومی در مقایسه با اسمیت کاملا به عنوان فنی نیست. با این وجود ، آنها عینک مخصوص ماهیگیری هستند و اگر بودجه دارید اما هنوز لنزهای با کیفیتی را می خواهید ، بیشتر به دنبال آن نباشید.
پرسول (از 290 دلار شروع می شود): پرسل نگاهی بلند (با قیمت بالا) ارائه می دهد ، اما شما بهترین سخت افزار را در اطراف خود بدست می آورید ، و حرفی برای گفتن وجود دارد. در حالی که ما پرسول را به خوبی می شناسیم و دوست داریم ، قیمت آنها برای اکثر مردم ممنوع است ، بنابراین ما آنها را در انتخاب های برتر قرار ندادیم. این گفته است ، اگر پول و درجه بیشتری از مراقبت را داشته باشید ، آنها یک عمر خواهند ماند.
مشترک شدن در خبرنامه ما.

افشای اطلاعات: این پست توسط تیم Insider Picks برای شما آورده شده است . ما محصولات و خدماتی را که ممکن است جالب بدانید برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما به طور مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم. ما از نظرات شما استقبال می کنیم از طریق ایمیل به [email protected] به ما ایمیل کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>