شعرخوانی ” یاد یار ” در دیلم مجازی برگزار شد

شعرخوانی " یاد یار " در دیلم مجازی برگزار شد

[ad_1]

در این برنامه که به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و با همکاری انجمن ادبی روز چهارشنبه به دلیل شیوع ویروس کرونا از طریق فضای مجازی پخش شد،  سیدمختار حسینی، فتح الله علیمردادی، حمید مرادی  و مختار تنگستانی از شاعران  آئینی این شهرستان با قرائت اشعار یاد و خاطره امام راحل و شهدای ۱۵ خرداد را گرامی داشتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم گفت: ادبیات و شعر یکی از اثرگذارترین رشته‌های هنری است که می‌توان با استفاده از ظرفیت آن در انتقال مفاهیم عمیق شخصیت‌های بزرگی همانند امام راحل و غم و اندوه از دست دادن این گوهر ارزشمند در جامعه نهایت استفاده برد.

زهره محنایی افزود: باید از ظرفیت  هنر از جمله رشته های ادبیات و شعر در مناسبت‌های مختلف استفاده‌های مطلوب و کافی شود.

وی اظهارداشت:باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که درجهت برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری درسطح کشور بصورت حضوری ایجادکرده، این اداره  تمام تلاش خود را با همکاری هنرمندان برای اجرای چنین برنامه‌هایی  متناسب با مناسبت‌های مختلف ازطریق فضای مجازی بکار بسته است.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قرار دارد. 

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>