شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا با شرایط کرونا در سال 2021

1. کلیه مدارک مورد نیاز ویزای دانشجویی کانادا را تهیه کنید

کانال رسمی ویزای تحصیلی کانادا تینی توریست است

فرم درخواست مجوز دانشجویی پر شده است

اصل نامه پذیرش از دانشگاه

یک گذرنامه معتبر / سند سفر ، که به شما امکان بازگشت به کشور خود را نیز می دهد. اگر در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنید ، لازم نیست.

دو عکس اخیر در اندازه گذرنامه، با مشخصات نام و تاریخ تولد در پشت

اثبات حمایت مالی در طول برنامه تحصیلی خود. این به این معنی است که شما برای زندگی در این کشور سالانه 10 هزار تا 11000 CAD دارید.

نامه نیت

اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، همچنین به سند خود، ترجمه انگلیسی و فرانسوی سند خود، بیانیه ای از مترجم و کپی معتبر از اسناد اصلی نیاز دارید.

اثبات پرداخت هزینه مجوز تحصیل (150 CAD)

2. شرایط زبان برای تحصیل در کانادا

اثبات مهارت زبان انگلیسی در لیست مدارک مورد نیاز ویزای دانشجویی کانادا موجود نیست.

اما تا زمانی که از کشوری انگلیسی زبان نیایید، دانشگاه های کانادا از شما می خواهند مدارکی برای تسلط به زبان انگلیسی ارائه دهید. آزمونهای زبان پذیرفته شده:

آیلتس آکادمیک

TOEFL iBT

PTE Academic

C1 پیشرفته

3. قرار ملاقات و مصاحبه بیومتریک

بسته به ملیت شما ، ممکن است مجبور شوید در مرکز درخواست ویزا در کشور خود حاضر شوید تا بیومتریک شما گرفته شود. هزینه بیومتریک 85 CAD است.

این هزینه علاوه بر هزینه عادی درخواست ویزا است. برخی از کشورها از این شرایط بیومتریک معاف هستند، بنابراین شهروندان آنها اصلاً نیازی به مراجعه به یک مرکز برنامه ندارند.

بسته به شرایط فردی شما ممکن است برای مصاحبه نیز فراخوانده شوید. مراکز محلی درخواست ویزا با استفاده از خدمات خود هزینه کمی دریافت می کنند.

4. مدت زمان دریافت مجوز تحصیل در کانادا چقدر طول می کشد؟

پس از درخواست مجوز تحصیل در کانادا ، ممکن است زمان پردازش 90 روز طول بکشد ، اما معمولاً سریعتر است. این نیز به وضعیت کشور خود بستگی دارد.

برای دریافت سریع تر اجازه تحصیل می توانید از جریان مستقیم دانشجویی استفاده کنید.

هزینه ها از 150 CAD شروع می شود و زمان پردازش معمولاً حدود 20 روز تقویمی است. جریان مستقیم دانشجویی فقط برای دانشجویان کشورهای زیر در دسترس است:

چین

هند

مراکش

پاکستان

فیلیپین

سنگال

ویتنام

https://tinyurl.com/k2d4jxtx

ایندکسر