روش دانلود کتاب های گوگل بوک چطوری است؟

گوگل بوک

سرویس Google Books یک کتابخانه مملو از کتاب و مجله است. برخی از این کتاب ها و مجلات را می توان در کل خواند و برخی نیز چندین صفحه برای خواندن دارند ، اما در هر صورت دانلود بخشی یا تمام این کتاب از طریق خود گوگل امکان پذیر نیست.

کسانی که از دریافت این کتاب ها ناامید شده اند (به عنوان مثال ، چاپ یا خواندن در هنگام دسترسی به اینترنت) ، می دانند که با ترفندهایی مانند گرفتن عکس از صفحه نمایش یا چک کردن حافظه پنهان مرورگر خود برای تصاویر اسکن شده در صفحات کتاب (در قالب png)) ، می توانیم همان صفحاتی را که یک به یک می بینیم ذخیره کنیم ، که البته این کار بسیار وقت گیر و وقت گیر است.

امروز می خواهیم روشی از سایت ایران پیپر را معرفی کنیم که باعث می شود دانلود کتاب های Google راحت تر شود. با استفاده از این روش ، می توانید تمام یا بعضی از کتابهایی را که Google به شما اجازه مشاهده آنلاین کرده است ، دانلود کنید (نه کتابهایی که فقط شامل بخشی از توصیفات گوگل هستند). اجازه دهید با مواد لازم شروع کنیم.

گوگل بوک

گوگل بوک

عناصر:

1- مرورگر Firefox
2- افزونه GreaseMonkey (با استفاده از آن می توانید با استفاده از اسکریپت های جاوا اسکریپت در صفحه وب مورد نظر خود ، هرگونه تغییر دلخواه را انجام دهید.)
3- اسکریپت Downloader Google Book (اسکریپتی که برای دانلود صفحه Google Books اضافه می کند!)
4- افزونه DownThemAll (که یکی از بهترین برنامه های مدیریت دانلود در Firefox است و باید سریع و آسان صفحات کتاب را دانلود کنید!)

اکنون که Firefox را دانلود و نصب کرده اید ، شروع می کنیم. ابتدا باید Firefox خود را آماده کنیم.

آماده سازی برای Firefox:

1. نرم افزار Firefox را باز کنید و به صفحه نصب GreaseMonkey بروید. در این صفحه بر روی دکمه سبز Add to Firefox کلیک کنید و اگر از شما خواسته شد آن را نصب کنید ، روی دکمه Allow کلیک کرده و سپس Install را بزنید تا نصب شروع شود. پس از نصب ، این پیام را می دهد که برای راه اندازی مجدد فایرفاکس نیاز دارید.
2. اولین مرحله را برای نصب صحیح افزونه DownThemAll تکرار کنید.
3. حال به صفحه نصب اسکریپت Google Book Downloader بروید و بر روی دکمه سبز نصب کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود ، بر روی دکمه Install کلیک کنید تا این اسکریپت در GreaseMonkey نصب شود.

اکنون Firefox شما آماده دانلود کتاب از Google است. از این پس ، وقتی می خواهید کتابی از Google Books دانلود کنید ، موارد زیر را انجام دهید.

دانلود Google Books:

1- صفحه مربوط به کتاب مورد نظر برای دانلود در Google Books را پیدا کنید (برای مثال ، این کتاب: دوستان چهار پا خیام)
2- اگر فایرفاکس را به درستی تهیه کرده اید ، باید یک دکمه در سمت چپ صفحه به نام دانلود این کتاب وجود داشته باشد تا تمام یا بخشی از صفحات کتاب را دانلود کنید و یک دکمه در سمت راست وجود دارد که می توانید همان صفحه را دانلود کنید. . بودن.

3- اگر می خواهید همان صفحه کتاب را که اکنون می بینید دانلود کنید ، روی عکس بالا روی دکمه دوم کلیک کنید. با این کار یک صفحه جدید با عکسی از صفحه کتاب روی آن باز می شود و می توانید با کلیک راست و ذخیره تصویر آن را در رایانه خود ذخیره کنید.

4- اگر می خواهید صفحات بیشتر یا کل کتاب را دانلود کنید ، روی دکمه دانلود کتاب از گوگل بوک کلیک کنید.

5- اکنون صفحه شروع و انتهای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه دانلود لینک های دانلود کلیک کنید.

6- همانطور که در راهنمای گوگل بوک مشاهده می کنید ، لینک دانلود در تمام صفحات کتاب برای دانلود ارائه شده است. اکنون می توانید تعداد بسیاری از این صفحات را به دلخواه خود انتخاب کنید و سپس از فهرست ابزارها روی DownThemAll کلیک کنید. در پنجره ای که باز می شود ، تمام پیوندهای مربوط به تصویر را انتخاب کرده و راست کلیک کرده و گزینه Check Selected Items را انتخاب کنید. در آخر ، بر روی دکمه Start کلیک کنید تا تمام صفحاتی که انتخاب کرده اید دانلود کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>