از بین انتخاب انواع کاپوت های دامنه ، از کاپوتهای دریچه ای گرفته تا تهویه هوا ، گزینه های مختلفی داریم که یکپارچه در طراحی آشپزخانه شما خواهند بود. در مورد ویژگی های منحصر به فرد فن هود ، زیر کاپوت های کابینت و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید.

تصویر سبک آشپزخانه پرفروش ترین هود آشپزخانه به شکل u با کابینت های کرم رنگ
خرید یک هود رنج جدید؟
انتخاب ما از هودهای محدوده را بر اساس نوع ، صدا ، قدرت ، پایان و ویژگی های خود کاوش کنید. از تحقیقات گرفته تا خرید تا نصب ، مطمئن خواهیم شد که فن هود آشپزخانه شما یکپارچه در آشپزخانه شما قرار بگیرد. خرید آنلاین یا صحبت با یک متخصص آشپزخانه در فروشگاه امروز!

تهویه محدوده هود
هود دامنه شیشه ای و استنلس استیل
هودهای طاق دار
هودهای خنک شده (مجرای) هوا را از داخل آشپزخانه به سمت فضای بیرون فیلتر می کنند. این هودهای برد نیاز به یک سیستم مجرای هوا نصب شده دارند ، به این معنی که محدودیت هایی برای نصب هودهای برد منفذ وجود دارد. هودهای برد کوچک تمایل به کارآمدتر از دوقلوها دارند.

توجه: بسته به مدل ممکن است تمیز کردن فیلتر هر ماه لازم باشد.

فروشگاه همه کالاهای محدوده فروشی
هود دامنه سیاه و سفید
هودهای محدوده خاموش
هودهای برد بی هوای با ترسیم هوا در داخل ، فیلتر کردن آن و دوباره چرخش مجدد آن به داخل اتاق کار می کنند. آنها با فیلترهای کربن فعال یا ذغال سنگ همراه هستند که به دود و بو از هوا کمک می کند.

توجه: بسته به مدل ، ممکن است یک یا دو بار در سال فیلتر را تمیز یا تغییر دهید.

فروشگاه همه انواع HENDS VENTLESS
هود محدوده قابل تبدیل از جنس استنلس استیل
هودهای محدوده قابل تبدیل
هودهای محدوده قابل تبدیل به شما امکان انتخاب بین منافذ یا تهویه را می دهند. برای پاکسازی هوای ذرات بو و دود می توانید از فیلترها یا سیستم مجرای هوا استفاده کنید.
فروشگاه تمام مقادیر قابل اعتماد
موارد دیگری که باید در نظر بگیرید
کاپوت دیواری نصب شده بالای فرش استیل ضد زنگ
اندازه : هودهای دامنه باید حداقل از هر طرف 3 اینچ از دامنه یا پخت و پز بزرگتر باشند ، و به اندازه 18 اینچ و از 20 پله از داخل آشپزخانه پایین باشند.
قدرت: فوت مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری قدرت حرکت هوا در هودهای برد است. برای آشپزهای روزمره ، یک هود دامنه با حداقل 350 CFM توصیه می شود.
صدا: اندازه گیری شده در دسی بل های A (dbA) ، مهم است که به خاطر داشته باشید هر چه قدرت هود دامنه شما بیشتر باشد ، بلندتر خواهد بود.
فیلترها: فیلترهای موجود در کاپوت از نوع دریچه قابل جابجایی هستند و بیشتر آنها مجهز به ماشین ظرفشویی ایمن هستند. توصیه می شود هر ماه فیلترها را تمیز کنید. فیلترهای موجود در کاپوتهای خنک کننده قابل شستشو نیستند ، اما بسته به فرکانس پخت و پز ، باید هر چهار تا شش ماه تعویض شود.
انواع هودهای محدوده
محدوده هود زیر کابینت های سفید
در زیر کابینت های کابینت
هودهای زیر کابینت به قسمت زیر کابینت بالای آشپزخانه وصل شده اند. مجرای هوا در هوا و تهویه هوا قابل دسترسی است از طریق کابینت تا تعقیب یا از طریق پشت کاپوت.
فروشگاه همه محصولات تحت کابینت محدوده
هود دامنه از جنس استیل ضد زنگ
هودهای دیواری
این هودهای برد بر روی دیواره بالای آشپزخانه نصب می شوند. این می تواند مستقیماً از پشت مجرای مجرا باشد یا مستقیم به سمت مجرای قرار گیرد.
فروشگاه همه نوع HALLDS WALL
کاپوت سبک دودکش از جنس استیل ضد زنگ در بالای یک آشپزخانه در جزیره.
هودهای محدوده جزیره
هودهای دامنه جزیره از سقف بر فراز جزیره یا شبه جزیره آویزان شده اند. آنها در سبک های بسیاری از جمله فولاد ضد زنگ ، شیشه و فلز خمیده آمده اند. معمولاً برای جلوگیری از مسدود شدن منظره ، آنها بالاتر از پودرهای دیواری نصب می شوند ، بنابراین توصیه می شود هودهای دامنه جزیره دارای CFM بالایی برای جبران ارتفاع اضافی و نسیم متقاطع باشند.
فروشگاه همه کالاهای محدوده جزیره
هود محدوده دودکش از جنس استنلس استیل
هودهای محدوده دودکش
هودهای دامنه دودکش دارای دودکش هستند که از طریق مجرای سقفی در سقف سوار و تخلیه می شوند. آنها را می توان به دیوار یا سقف بالاتر از یک جزیره سوار کرد. در صورت وجود کابینت در بالای آشپزخانه ، آنها باید برای کارآمدتر دامنه دودکش برداشته شوند.
فروشگاه تمام کالاهای دامنه شیدایی
مایکروویو بیش از حد از فلز سیاه و ضد زنگ
مایکروویوهای بیش از حد
مایکروویوهای دور از دسترس دارای یک فن ساخته شده است که به عنوان یک هود برد عمل می کند. آنها کاملاً عملکرد دارند و بر روی دیگ نصب می شوند. از مزایای این نوع هود برد شامل صرفه جویی در فضای پیشخوان است که در آشپزخانه های کوچک ضروری است و اجزای اصلی پخت و پز به راحتی در همان منطقه قرار دارند.
خرید تمام میکروب های بیش از حد
ویژگی های محدوده هود
نزدیک بودن چراغ خاموش شدن خودکار روی کاپوت برد
خاموش خودکار
ویژگی خاموش کردن خودکار به شما امکان می دهد از پیش تنظیم شده فن را در یک زمان خاص خاموش کنید.
چراغ های ساخته شده در هود محدوده
چراغهای یکپارچه
نورپردازی یکپارچه در اکثر هودها ، به روشنایی قسمت آشپزی کمک می کند. بیشتر آنها دارای سه تا چهار چراغ هستند و دارای تنظیمات کم و زیاد نور هستند.
زنانی که فیلتر را از هود محدوده خارج می کنند
فیلتر جداشدنی
فیلتر جداشونده تمیز کردن هود محدوده را آسان می کند. بسته به نوع استفاده از اجاق گاز بالا ، برای جلوگیری از ایجاد گریس باید هر ماه فیلترها تمیز شوند.
بخار از اجاق گاز به داخل کاپوت برد
حسگر دما
سنسورهای دما هرگونه گرمای بیش از حد را تشخیص داده و فن را با بالاترین سرعت خود تنظیم می کنند تا آشپزخانه شما تازه و تمیز باشد.
هودهای محدوده ای را نصب می کنیم
خدمات نصب ما شامل انواع هودهای محدوده است. منطقه را اندازه گیری می کنیم ، هود برد قبلی را از هم جدا می کنیم و سپس نمونه جدید را در جای خود نصب می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با محلی محلی خود تماس بگیرید.