راهنمای خرید ماشین اصلاح صورت در یازار ایران


یک ریش تراش برقی یکی از تجهیزات بسیار ارزشمند مرد است و اختراعی است که بسیاری از مردان به آن احترام می گذارند. گذشته است روزهایی که مردان برای مدیریت صحیح ریش های خود باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذارند. اعتبار پیشرفت فناوری ، تعداد کمی از ماشین ریش تراش برقی راحت تر وجود دارد که می تواند به شما در اصلاح و یا اصلاح موهای شما ، ریش یا صورت خود به ساده ترین شکل ممکن کمک کند.

برای مدت زمان بسیار طولانی ، فیلیپس نورلکو تعدادی از بهترین ماشین ریش تراش برقی نسل ما را ارائه داده است. در بازاری که حتی کمتر شرکتهای شناخته شده در حال تولید تراشهای چشمگیر و ابتکاری هستند ، همیشه Philips Norelco بهتری وجود داشته است.

با توجه به هر عاملی که در نظر گرفته شده است ، از جمله قیمت ، این پنج ماشین ریش تراش ثابت کرده اند که بهترین ریش تراش فیلیپس نورلکو امروز در بازار است. در حقیقت ، آنها به طرز جسورانه ای با مدل های گران قیمت موجود در بازار رقیب می شوند.

بهترین فیلیپس نورلکو ریش تراش – مقایسه
تصویر

راهنمای خرید ماشین اصلاح صورت

مدت زمان

وزن مورد

قیمت

ریش تراش برقی Philips Norelco 8900
فیلیپس نورلکو شیور 8900

1 ساعت

3/3 پوند

بررسی قیمت
Philips Norelco Shaver 6800
Philips Norelco Shaver 6800

1 ساعت

1 پوند

بهترین بررسیها و راهنمای خرید فیلیپس نورلکو شیور
ریش تراش برقی Philips Norelco 5700
فیلیپس نورلکو شیور 5700

1 ساعت

1 پوند

بررسی قیمت
Philips Norelco Shaver 6400
فیلیپس نورلکو شیور 5100

1 ساعت

1.1 پوند

بررسی قیمت
فیلیپس نورلکو شیور 4500
فیلیپس نورلکو شیور 4500

1 ساعت

9.6 اونس

بررسی قیمت
عواملی که باید هنگام خرید بهترین ریش تراش فیلیپس نورلکو ریش تراش را در نظر بگیرید
خواه بخواهید اولین ماشین ریش تراش ​​برقی خود را بخرید یا فقط از یک ریش تراش قدیمی استفاده کنید ، باید محصولات خود را به درستی انتخاب کنید. تنها با انتخاب چند عامل در هنگام انتخاب ، همیشه می توانید دقیقاً آنچه را که لازم دارید یا چیزی شبیه به آن دارید ، بدست آورید. بیایید برخی از عوامل را بررسی کنیم.

نام تجاری محترم
مارک های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، اما مارک های محترم به دلیل شهرت خوبی که ساخته اند ، همیشه آسانتر می شوند. کارشناسان به شما خواهند گفت که وقتی صحبت از ماشین ریش تراش برقی می شود ، شرکت های معتبر به دلایلی معتبر هستند.

به همین دلیل است که بیشتر کاربران ترجیح می دهند برای ریش تراش های تولید شده توسط شرکت هایی مانند Philips Norelco ، Braun یا Panasonic استفاده کنند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از مارک های کمتر شناخته شده اصلاح کننده خوبی نیز دریافت کنید .

ویژگی شارژ سریع
این یکی از ویژگی هایی است که می توانید در ریش تراش برقی جستجو کنید . با استفاده از این ویژگی ، خود را در شرایطی پیدا نمی کنید که ریش تراش در وسط ریش تراش بدون برق راه حل از کار بیفتد.

بررسیهای Philips Norelco Shaver
بهترین تراشندگان می توانند آب کافی را برای تکمیل آن اصلاح پس از تنها سه تا پنج دقیقه از شارژ بازیابی کنند. برخی از ماشین ریش تراش های برقی به شما اجازه می دهند تا هنگام شارژ ، به اصلاح خود ادامه دهید. امروزه بیشتر ریش تراش های موجود در بازار این ویژگی را دارند.

هدف از اصلاح
هدف از تراشیدن شما مشخص خواهد کرد که آیا فویل ، ماشین ریش تراش های چرخشی یا برش را انتخاب می کنید یا خیر. چه بخواهید بطور روزانه و فقط موهای خود را صاف و صاف کنید ، یا فقط به دنبال اصلاح موهای صورت خود هستید تا از بزرگ شدن آنها جلوگیری کنید ، همیشه مدل مناسبی وجود دارد.

ماشین ریش تراش های ماشین ریش تراش ه فویل برای افرادی که هر روز اصلاح می کنند و دارای پوست حساس هستند ، به بهترین وجه کار می کنند . ماشین ریش تراش های چرخشی دارای دیسک های چرخشی با سرهای شناور هستند که مطابق با صورت های صورت تنظیم می شوند ، به همین دلیل برای رسیدن به نواحی سخت برای shavin g مناسب است.

بند ناف ، بی سیم و تحرک
می توانید تراشهای باتری ، آنهایی که دارای واحد شارژ پلاگین و ماشین ریش تراش های مفتول هستند ، را انتخاب کنید. نوع مصرف و عرضه برق می تواند بر تحرک ریش تراش تأثیر بگذارد. تراشهای با واحد شارژ پلاگین حداکثر تحرک را ارائه می دهند.

ماشین ریش تراش های باتری همچنین تحرک بسیار خوبی را ارائه می دهند ، اگرچه استفاده از آن فقط برای سفر محدود می شود. ریش تراش های بند ناف مانع از قابلیت حمل بسیار زیاد دستگاه می شوند.

بهترین بررسیهای Philips Norelco Shaver
ریش تراش برقی Philips Norelco 8900
ریش تراش برقی Philips Norelco 8900
رتبه ویرایشگر:

این ماشین ریش تراش ​​برقی را در برش مو به طول مورد نظر خود بسیار گسسته و کارآمد پیدا کردم.

من هر دلیلی دارم که بخاطر طراحی و عملکرد عالیش از Philips Norelco 8900 ستایش کنم . این ماشین ریش تراش ​​برقی برای آقایان یک ریش تراش دوار با قابلیت خشک و مرطوب است.

این ماشین ریش تراش ​​برقی به دلیل ویژگی های ابتکاری خود ، به راحتی قابل تمیز کردن ، روانکاری ، خشک کردن و شارژ آن می باشد. من عاشق چگونگی نرمی آن بر روی پوست هستم و این یکی از دلایلی است که می توانید بدون تجربه سوزش پوستی از آن برای مدت طولانی استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا از بین پنج تنظیم تنظیم کنید تا بتوانید ظاهر خود را طراحی کنید.

می توانید از این ریش تراش فیلیپ نورلکو در حمام ، با کرم اصلاح و یا روی موهای خشک صورت استفاده کنید. وقتی از آن بی سیم استفاده می کنید ، این ریش تراش می تواند 60 دقیقه با قدرت دوام آورد. که به اندازه کافی طولانی است که به شما امکان می دهد ریش خود را چند بار قبل از نیاز به شارژ مجدد ریش خود اصلاح کنید.

در صورت بیرون رفتن از چند روز می توانید آن را در کیف خود حمل کنید. این یک انتخاب عالی برای کسانی است که دوست دارند صبح ها قبل از عزیمت از خانه ، ریش های صاف بکشند . من متوجه شدم که Philips Norelco 8900 کاری بی عیب و نقص دارد ، چه شما روزانه اصلاح کنید و چه در یک بازه زمانی از دو روز.

طرفداران
زمان اجرای بی سیم 60 دقیقه ای
تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​آسان
مجهز به 5 تنظیمات طول
اصلاحهای صاف را ارائه دهید
مجهز به ویژگیهای مختلف ابتکاری
منفی
تراشیدن در اطراف ناحیه چانه دشوار است
آخرین قیمت را بررسی کنید
Philips Norelco Shaver 6800
Philips Norelco Shaver 6800
رتبه ویرایشگر:

ماشین ریش تراش های برقی بسیار کمی می توانند با برتری هایی که Philips Norelco Shaver 6800 نشان می دهد مطابقت داشته باشند . این همان چیزی است که یک مرد برای مدیریت طول ریش خود نیاز دارد.

با استفاده از این Philips Norelco Shaver ، از تحریکات پوستی که بیشتر ماشین ریش تراش های برقی دارند ، خداحافظی می کنید.

می توانم بگویم که این ماشین ریش تراش ​​یکی از مقرون به صرفه ترین ماشین ریش تراش ​​های برقی در بازار امروز است. شما نمی دانید که چگونه عملکرد آن حتی اگر شما اولین بار کاربر باشید ، مشکل نخواهد داشت. این بدان دلیل است که از لحاظ ابتکاری بسیار آسان برای استفاده ساخته شده است.

این طراحی شده است تا به لطف تنظیمات متعدد آن که به شما امکان می دهد نحوه اصلاح را اصلاح کنید ، لحظات تراشیدن را راحت و آسان کنید . نزدیکترین و دقیق ترین تراشیدن با ریش تراش برقی را ارائه می دهد. چیزی که من در مورد این ریش تراش برقی دوست دارم روش ساده ای برای اداره و حرکت در هنگام تراشیدن صورت شما است.

این لبه های صاف دارد که در برابر اصطکاک کمک می کند و یک تجربه راحت تراشیدن را فراهم می کند. احتمال تصادف با این دستگاه تراشیدن باریک تر است. تنها کاری که باید هنگام استفاده از این ریش تراش برقی انجام دهید فقط اعمال کرم اصلاح و کف بر روی سطح مورد نظر برای تراشیدن و برق است.

قبل از اینکه سرانجام ریش خود را تمیز کرده و موهای صورت خود را کوتاه کنید ، دستورالعمل های زیادی وجود ندارد. Philips Norelco Shaver باتری های لیتیوم کار می کند. باتری ها با آب پر شده اند تا اجازه دهید بیش از یک ساعت به طور مداوم و با یک بار کامل کار کند.

طرفداران
از پوست شما محافظت می کند
همراه با پایه و کیسه شارژ
تراشیدن سریع و تمیز را فراهم می کند
باتری لیتیوم که بیش از یک ساعت بطور مداوم قابل استفاده است
قابل حمل
منفی
باتری قابل تعویض نیست
آخرین قیمت را بررسی کنید
ریش تراش برقی Philips Norelco 5700
ریش تراش برقی Philips Norelco 5700
رتبه ویرایشگر:

این ریش تراش برقی ارزش هر پنی دارد. اولین چیزی که هنگام بیرون آوردن آن از جعبه می بینید ، ظاهر زیبا آن است.

تا زمانی که از ریش تراش برقی Philips Norelco 5700 مرطوب و خشک استفاده می کنید ، اصلاح کردن دیگر کار چندانی نیست. این یکی از جدیدترین مدل ها در خط تراش های سری است.

این یک افزودنی باورنکردنی به بازار اصلاح شده تراشندگان است. تراشیدن با دقت مناسب برای نتیجه عالی. خواه یک تراش راحت و خشک و یا اصلاح و خنک کننده اصلاح کنید ، همیشه می توانید با این قطعه نوآوری شگفت انگیز آن را بدست آورید.

این ویژگی های ابتکاری مشابهی را که می توانید در ماشین ریش تراش های برقی رده بالا در بازار پیدا کنید ، فراهم می کند. دارای حوض تمیز کننده ای است که آن را تمیز ، خشک کرده و شارژ می کند.

این یک ریش تراش چرخ دار است که درجه یک به نظر می رسد و با قدرت و سرعت عمل می کند ، فقط به اندازه کافی برای کمک به شما در وقت نگه داشتن صبح. این مجهز به آداپتور برق چند ولتاژ است که می توانید تقریباً در هر کشور استفاده کنید.

علاوه بر این ، آداپتور دارای یک سیم بند راحت است که استفاده از آن را بسیار ساده تر می کند. این دستگاه دارای یک محلول تمیز کردن از پیش مخلوط شده در یک کارتریج است که بر روی دستگاه ملایم است. همچنین به لطف ویژگی هایی مانند کیسه مسافرتی و اندازه کوچک آن ، نوع ریش تراش قابل حمل است.

کیسه در هنگام مسافرت با این ریش تراش محافظت بسیار خوبی به ریش تراش می دهد . ریش تراش دو دکمه در قسمت جلو دارد که کنترل آن آسان تر می شود.

طرفداران
ریش تراش دارای سه عنصر برش است
دیسک فلزی داخلی برای راحتی در هنگام تراشیدن
100 درصد ضد آب
پاک شوندگی راحت
ماشین ریش تراش ه های ماندگار
منفی
حوض کمی حجیم است
آخرین قیمت را بررسی کنید
فیلیپس نورلکو شیور 5100
Philips Norelco Shaver 6400
رتبه ویرایشگر:

وجود Philips Norelco Shaver 5100 نمایانگر فناوری تعالی است که به وجود آمده است. من شنیده ام که بسیاری از مردم از این دستگاه تمجید می کنند ، و در مورد آن چیزهای خوبی می گویند

اگر به دنبال نجیب ترین راه برای کوتاه کردن ریش در صبح قبل از عزیمت به محل کار هستید ،

Philips Norelco Shaver 6400 ویژگی هایی را امکان پذیر می کند. این محصول دارای چندین ویژگی خلاقانه است که باعث می شود رقابت های خود را از آن دور کند. بارزترین ویژگی همه آنها سر نیمه بزرگ آن است. این نوعی فناوری است که باعث می شود تراشیدن بیشتر به یک فعالیت لذت بخش و کمتر از انجام کار در کر انجام شود.

این دارای بدنه اصلی دارای منحنی های ظریف است که آن را برای مرد معاصر ارگونومیک و شیک می کند. این ریش تراش به گونه‌ای طراحی شده است که هم موهای بلند و هم کوتاه داشته باشد. برش ها به روش های مختلف محکم می شوند تا آنها به چهره نزدیک شوند.

به آرامی روی پوست اجرا می شود تا با دقیقی که هر کسی تحسین می کند برش های مطلوب را داشته باشد. بهترین فیلیپس نورلکو ریش تراش با لوازم جانبی متنوعی در جعبه ارائه می شود که آن را برای مقصدی که از آن استفاده می شود کامل می کند.

با استفاده از آن می توان به ضمیمه ریش ریش ، پایه خنک کننده بسیار جذاب ، برس تمیز کننده و یک کلاه محافظ اشاره کرد. همچنین از یک باتری خوب و مناسب برای استفاده مداوم تا 40 دقیقه استفاده می شود. ریش تراش چراغ نشانگر روشن دارد که در صورت کم بودن یا نبود بودن باتری ، به شما اطلاع می دهد.

طرفداران
به راحتی منحنی های صورت شما را تنظیم می کند
فشار و سوزش روی پوست شما را به حداقل می رساند
موها را دقیق و صاف می کند
مرطوب و خشک خشک می کند
راحتی بی سیم را ارائه دهید
منفی
ماندگار نیست
آخرین قیمت را بررسی کنید
فیلیپس نورلکو شیور 4500
فیلیپس نورلکو شیور 4500
رتبه ویرایشگر:

این یکی از ماشین ریش تراش برقی مورد علاقه من است. اگر به دنبال یک ریش تراش ارزان قیمت هستید که می تواند یک ریش تراش یکدست و چهره ای باهوش به شما بدهد ، آنچه شما نیاز دارید Philips Norelco Shaver 4500 است .

این ریش تراش همه چیز را برای آن در نظر گرفته است ، از ظاهر خوب و عملکرد عالی بی نظیر در تمیز نگه داشتن ریش.

این یک ماشین ریش تراش با کیفیت عالی و سبک است به طوری که راحت نگه داشتن آن. علاوه بر این ، Philips Norelco Shaver 4500 ساکت و آسان برای استفاده است. عدم وجود سیم بی سیم باعث می شود تا بتوانید در سفرهای مهم که شما را از خانه دور می کند ، یک مدل عالی باشید. حتی بخشی از پوست که معمولاً حساس است و رسیدن به آن سخت نیست ، مشکلی برای این ماشین ریش تراش ​​ندارد. روی پوست شما ملایم است و حتی آن را از تحریک محافظت می کند.

این شانس در برابر مدل های گران قیمت در صنعت است. Philips Norelco Shaver 4500 به گونه ای طراحی شده است که اصلاح صبح شما را در تمام راه سریع و آسان می کند. همچنین دارای یک طراحی کاملاً قابل شستشو است که تمیز کردن آن را بعد از استفاده راحت تر می کند. چیزی مثل ماشین ریش تراش برقی قبلی من که مجبور شدم با بسیاری از مشکلات آن را بشویم.

هنگامی که شروع به استفاده از این ریش تراش می کنید متوجه می شوید که پوست اطراف نواحی که تراشیده می شوند به همان اندازه بقیه پوست صاف و سالم باقی می ماند. این فقط ریش تراش مناسب برای مرد معمولی مدرن است. این به شما تضمین می کند که تراشهای خیس و خشک مناسب ، برشهای دقیقی را به شما نشان می دهد که هر بار به شما ظاهری دلخواه می دهد

طرفداران
در برخورد با ریش های سخت و سنگین کارآمد است
دارای چنگال ارگونومیک است
نشانگر سطح باتری
بی سیم و قابل حمل
ماشین ریش تراش ه های بادوام
منفی
عدم وجود پایه شارژ
هنگام شارژ قابل استفاده نیست
آخرین قیمت را بررسی کنید
حکم نهایی
هنگامی که ریش تراش مناسب را پیدا کردید ، لحظه تراشیدن شما دیگر یکسان نخواهد بود. بهترین ماشین ریش تراش های نورلکو فیلیپس به هر دلیلی می خواهید هر روز صبح بخواهید اصلاح کنید. علاوه بر این ، آنها ماشین ریش تراش های درجه یک و دارای مزایای زیادی برای پوست شما هستند.

وقت خود را برای انتخاب درست بگذرانید ، به این ترتیب که در پایان به خرید آنچه ممکن است شما را ناامید کند ، پایان ندهید. هر یک از ریش تراش های نشان داده شده در این راهنما چیز خاصی در مورد آن دارند که آن را نیز از بقیه جدا می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>