راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا


هر روز در معرض کیفیت هوا کمتر از حد مطلوب قرار می گیریم. البته ، فیلترهای هواکش در منازل ما وجود دارد؛ با این حال ، گاهی اوقات آنها فقط به جای پاک کردن هوا ، گرد و غبار را به گردش در می آورند. اگر به دنبال ایجاد تغییر و تنفس در هوا تمیزتر و تازه تر در داخل خانه هستید ، ممکن است بخواهید تصفیه هوا را در نظر بگیرید. با گذراندن مدت زمان زیادی در خانه ، می توانید مطمئن شوید محیطی وجود دارد که باعث اخلاق کار عالی و همچنین برای حفظ یک سبک زندگی سالم باشد. با داشتن تصفیه هوا مناسب از Abt ، می توانید کیفیت هوا را در خانه یا محل کار خود تمیز و واضح نگه دارید.

چند دقیقه وقت بگذارید و Infographic بهترین دستگاه تصفیه هوا را که ایجاد کرده ایم بررسی کنید که حقایق جالب و مفیدی در مورد کیفیت هوا در خانه شما را توضیح می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا برای کمک به خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا برای منزل خود ، با یکی از متخصصان فروش ما با شماره 800-914-2061 امروز تماس بگیرید!
خرید دستگاه تصفیه هوا
انواع
سیستم های تصفیه
دستگاه های تصفیه هوا با پایه فیلتر محبوب ترین هستند. روند آنها ساده است. یک پنکه هوا را از طریق یک فیلتر کاغذ یا مش مشبک می کند. فیلتر هوا به خودی خود می تواند یک مدل دائمی و قابل شستشو یا فیلتر جایگزینی باشد. اگر تصمیم دارید بین این دو تصمیم بگیرید ، به یاد داشته باشید ، فیلترهای قابل شستشو برای به دام انداختن گرد و غبار مناسب هستند ، اما گرده ها و ذرات کوچکتر را به دام نمی اندازند. بسیاری از دستگاه های تصفیه هوا جدیدتر از پیش فیلترهایی را دارند که ذرات بزرگتر را در جریان هوا جذب می کنند تا راندمان فیلتر اصلی را تقویت کند.

رسوبات الکترواستاتیک
دومین نوع متداول دستگاه تصفیه هوا ، یعنی الکترواستاتیک بارشهای هوا ، از طریق میدان الکتریکی هوا را جلب کرده و از یک بار الکتریکی برای گرفتن و به دام انداختن ذرات روی صفحات یا فیلترهای فلزی شارژ شده استفاده می کند. برخی از بارش های الکترواستاتیک از یک فن برای گردش هوا بیشتر در یک زمان استفاده می کنند. این پاک کننده های هوا مقدار کمی ازن را درون هوا آزاد می کنند که در صورت استفاده از واحد در یک اتاق کوچک ، نکته مهمی محسوب می شود.

تصفیه کننده یونیزر
هر دو سیستم فیلتر شده و همچنین رسوب الکترونیکی می توانند دارای مدار یونیزه کننده داخلی باشند. یونیزه کننده ها الکترون ها را درون هوا تخلیه می کنند و با اتصال خود به مولکول های هوا ، یون های منفی تشکیل می دهند. یون های منفی گرد و غبار و ذرات گرده را به خود می گیرند تا ذرات بزرگتری را تشکیل دهند که به راحتی توسط فیلترها گیر می آیند. یونیزر به دستگاه تصفیه هوا کمک می کند تا با کارآمدتری عمل کند. با این حال ، ذرات یونیزه شده نیز ممکن است خود را به اثاثه یا لوازم داخلی ، پارچه و فرش وصل کنند و نیاز به خلاء را افزایش می دهد.
خرید دستگاه تصفیه هوا
فیلترها
هنگام انتخاب بهترین فیلتر ، به یاد داشته باشید که از فیلتر کافی برخوردار شوید تا در اتاق شما قرار بگیرد. اگر واحد شما خیلی کم باشد ، بیشتر کار می کند و برای عملکرد کلی مضر است. اطمینان حاصل کنید که فیلتر را در اتاق منزل خود جایی که بیشتر وقت خود را صرف کرده اید قرار دهید. اگر می خواهید کاملاً کارآمد باشید ، مهم نیست که در آن اتاق نشیمن ، اتاق خواب و حتی زیرزمین برای هوای پاک داشته باشید.

فیلترهای HEPA
فیلترهای دستگیری با ذرات با راندمان بالا یا فیلترهای HEPA به گونه‌ای طراحی شده اند که 99/97 درصد از ذرات موجود در هوا با اندازه گیری 0.3 میکرومتر یا بیشتر از هوا در هنگام عبور از فیلتر ، ضبط می کنند. فیلترهای تصفیه هوا HEPA می توانند اسپورهای قالب ، باکتریها و گرد و غبار موجود در هوا را به طور مؤثر از بین ببرند. اگر حساسیت ، آسم یا افزایش حساسیت به بیماری دارید ، تصفیه کننده هوا با فیلترهای HEPA بهترین گزینه برای شماست.

کربن فعال
فیلترها به خودی خود برای از بین بردن بوی مناسب به گونه ای طراحی نشده اند. به همین دلیل است که بسیاری از تصفیه کننده هوا به نوعی از کربن فعال شده در طراحی برای جذب بو و مواد شیمیایی استفاده می کنند. اگر حیوانات خانگی یا خردسالانی در خانه دارید ، به دنبال یک دستگاه تصفیه هوا با کربن فعال باشید تا بوها از هوا خارج شود. هوای شما نه تنها کاملاً تازه و تمیز خواهد بود بلکه بوی عالی نیز خواهد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>