دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای در اسفراین

دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای در اسفراین

[ad_1]

سردار علیرضا مظاهری روز شنبه اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت الکتروموتور و دینام بالابر از ساختمان های نیمه ساز و همچنین کارگاه های صنعتی در سطح شهر اسفراین، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه یکی از سارقان که در حین فروش تعدادی از اموال سرقتی بود، شناسایی و دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی شهرستان منتقل شد.

سردار مظاهری  با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی و همچنین شناسایی محل دقیق نگهداری الکتروموتورهای سرقتی، ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند، تصریح کرد: در بازرسی از این محل تعداد ۴۶ عدد الکتروموتور و دینام بالابر و همچنین مقداری کابل اداره برق  کشف و ضبط شدند.

این مقام انتظامی استان با با اشاره به اینکه یک نفر سارق دیگر و ۵ نفر مال خر نیز شناسایی و دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: اموال سرقتی کشف و به مقر پلیس آگاهی شهرستان اسفراین منتقل شد.

وی با بیان اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و هر دو سارق نیز روانه زندان شدند، خاطر نشان کرد: تا کنون ۱۸ نفر از مالباختگان شناسایی و اموال سرقتی به آنان تحویل داده شد.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>