دانلود کتاب صوتی

در مرحله دوم اسکن با زندانی ، 192 جلد کتاب توسط مردان گراش به دانلود کتاب صوتی کتابخانه زندان مرکزی در لرستان اهدا شد.
افتتاحیه کتاب در زندان گراش
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایران در فارس ، رئیس دفتر فرهنگ و جهت خرید کتاب زبان اصلی گیری اسلامی گراش گفت: در مهرماه امسال که به همراه بنیاد فرهنگی نوبهار و م theسسه فرهنگی هنری هفت برکه از زندان گراش بازدید کردیم ، مناطق فرهنگی مورد بررسی قرار گرفتند. مشارکت. او زندانی بود.

مهدی آینه افروز افزود: انجمن های موسیقی و خوشنویسی نیز آمادگی خود را برای دانلود کتاب صوتی برگزاری کلاس ها و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در زندان ها اعلام کرده اند.

رئیس سرویس اسلامی فرهنگ و جهت یابی گراش با اشاره به برگزاری رویدادهای هنری توسط دانلود کتاب صوتی انجمن موسیقی این شهرستان در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برای زندانیان ، ادامه داد:

رئیس اداره زندان لارستان همچنین گفت: این ظهور فرهنگی مردم گراش نه تنها خرید کتاب لاتین صوتی اوقات فراغت زندانیان را پر می کند بلکه در توان بخشی آنها نیز م effectiveثر خواهد بود.

جواد بهزادی با اشاره به رایزنی درباره توافق نامه های فرهنگی و هنری با سرویس اسلامی فرهنگ و ارشاد دانلود کتاب صوتی، افزود: با راه اندازی کمپینی برای کمک به زندانیان در شهر گراش ، امیدواریم که کمک مردم گراش به زندانیان افزایش یابد.

عزیز نوبهار ، مدیر بنیاد نوبهار و برگزارکننده پویش همخوانی پویش نیز گفت: “عملکرد اصلی بنیاد نوبهار در زمینه کتاب است و ما سعی می کنیم این نیاز فرهنگی مردم ، به ویژه کسانی که بیشتر دارند را برآورده کنیم. دسترسی کم به ارزشهای فرهنگی. ” با هم کار کنیم ، با هم همکاری کنیم

نوبهار با ابراز خرسندی از پیوستن مردم به این جنبش ، افزود: مردم علاوه بر قیمت دانلود کتاب صوتی برخی از کتاب ها ، 8 مکان شطرنج و ناهار و یک هزار و 553 ماسک به زندانیان اهدا کردند.

محمد حاج پور ، مدیر رسانه هفت برکه ، با استناد به کمک 100 جلد کتاب درباره زندان در سال گذشته دانلود کتاب صوتی، گفت: باش.

وی ادامه داد: “ما برخی از کتابها را در طرح مبادله قرار خواهیم داد و سایر کتابها به دانلود کتاب صوتی کتابخانه های عمومی یا روستایی اهدا می شود.”

لازم به ذکر است: هنگام اسکن مطابق با زندانی در سپتامبر 2016 ، مردم کتابهای اضافی خود را به موسسه کتاب خارجی هفت برکه و بنیاد فرهنگی نوبهار اهدا کردند تا کتابخانه زندان را قدرتمندتر کنند. همچنین ، به پاس قدردانی از ناشران پوستر برای این اسکن ، 37 جلد کتاب توسط بنیاد فرهنگی نوبهار خریداری و در این مجموعه قرار گرفت. به دنبال نمایشگاهی در زندان برای استفاده زندانیان ، 192 جلد کتاب اهدایی دانلود کتاب صوتی در تاریخ 20 نوامبر 2016 به کتابخانه زندان اضافه شد.

ایندکسر