خلاصه ای از 3M گوشی های پزشکی

[ad_1]

دکتر دیوید Littman مشهور قلب دکتر خالق و دانشکده پزشکی هاروارد استاد تا حد زیادی بهبود یافته این گوشی از گوشی های پزشکی در سال 1963. مرد معتقد بود که برای دسترسی به یک گوشی با دو زنگ باز یکی به گوش دادن به زمین پایین تر برای تلفن های موبایل و بسته, تخت, chestpiece به گوش دادن به بالاتر تن به تن برای تلفن های موبایل. Dr Littmanns’ ایده های فعال پزشکان برای دریافت بهتر تشخیص بدن بیماران خود را برای تلفن های موبایل. در محل تنها قادر به تجربه های پایین تر یا بالاتر تن به تن برای تلفن های موبایل به طور انحصاری Drs قادر به شنیدن هر دو فرکانس با یک گوشی پزشکی. این گوشی های پزشکی Littmann پیشرفته tellingly از طریق سال. Littman گوشی های پزشکی در حال دینامیت به صورت فیزیکی به طور کلی ارزیابی و برای قلب و عروق.

انواع مختلفی وجود دارد از Littman گوشی های پزشکی در بازار است. 3M خریداری دکتر Littman را cardionics inc در سال 1967 به نگه داشتن او را به عنوان مشاور و خالق است. وجود دارد در حال حاضر به طور منظم آکوستیک Littman گوشی های پزشکی و الکترونیکی بلندگو که استطاعت و حتی بیشتر تقویت. بزرگترین بهبود در تنظیمات اصلی بود اختراع موزون گوشی پزشکی. یک کوک گوشی ویژگی های دیافراگم و بل در یک chestpiece به جای دو. یک پزشک می تواند به آرامی فشار دهید بل یا دیافراگم به پوست برای استفاده از زنگ طرف به شنیدن فرکانس های پایین تر بدن برای تلفن های موبایل. پرستاران که می خواهید برای شنیدن صدا با فرکانس بالا می تواند اعمال فشار بیشتر به chestpiece که آن را صاف و منظم دیافراگم.

این گوشی های پزشکی Littmann به طور گسترده ای توسط پرستاران و دیگر متخصصان که می خواهید بیشترین میزان دقت و تقویت صدا از دستگاه های خود را. در حالی که متخصصان در سراسر جهان اعتماد Littman گوشی های پزشکی, پزشکان عمومی با استفاده از آنها به صورت فیزیکی معمول امتحانات به عنوان به خوبی.

3M Littman گوشی های پزشکی در حال محترم برای خود sureness قابلیت اعتماد و اطمینان و احساس خوب برای هر دو بیمار و پزشک به طور یکسان. وجود دارد تعدادی از گوشی پزشکی مدل های قابل استفاده است که ساخته شده برای استفاده در محیط های بسیاری از متخصصان اطفال در اتاق به اتاق عمل.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>