خرید و مشخصات Redmi 10 و قیمت گوشی شیائومی ردمی ۱۰

اصلاح جزئی : اگر گوشها به اندازه کافی نزدیک به سر قرار نگیرند نیاز به اصلاح جزئی خواهند داشت. گوش ها ممکن است نامتقارن، نزدیک به سر یا خیلی دور از سر باشند. من نگاهی بدر و دیوﺍر گارﺍژ و قهوهخانه ﺍندﺍختم که چندﺍن مهماننوﺍز بنظرم نیامد، بعد نزدیک ﺍتومبیل رفتم و برﺍی ﺍتمام حجت بشوفر گفتم: «از قرار معلوم باید ﺍمشب رﺍ ﺍینجا ﺍطرﺍق بکنیم؟ در موارد کمی عفونت در محل جراحی ایجاد میشود که باید بطور جدی دارمان شود. تمام اطلاعات مورد نیاز برای جراحی برایتان شرح داده میشود تا اطمینان حاصل کنیم که کاملاً برای جراحی آماده هستید. وقتی بیضهها برای حمایت از اسپرماتوژن بسیار گرم میشوند، بیضه شل میشود و بیضهها را از گرمای بدن دور درمان گوش برجسته بدون عمل میکند. در طی این روش، جراح یک سوزن را در غضروف قرار می دهد تا انعطاف پذیری آن را افزایش دهد. با این حال، لازم است قبل از بازگشت به فعالیت های روزمره با پزشک مشورت کنید. بازگشت : بعضی اوقات، ممکن است گوش ها دوباره شروع به بیرون زدن کنند و جراحی تجدید نظر ممکن است لازم باشد.

با این حال ، ممکن است تحقیقات بیشتری برای تأیید ایمنی و اثربخشی این روش لازم باشد. با این حال بیمه، جراحی ترمیمی گوش هایی را که آسیب و ضربه روحی پایداری را در کودکانی که با بی نظمی شدید یا فقدان مادرزادی گوش متولد شده اند، پوشش می دهد. آسیب به غضروف می تواند در نتیجه عفونت، هماتوم یا سفت شدن بخیه ها باشد. همچنین اگر گوش یا گوشهای شما به دلیل آسیب دیدگی یا نقص مادرزادی شکسته باشد، این افراد کاندید جراحی اتوپلاستی هستند. افراد بزرگسالی که قصد انجام جراحی گوش را دارند باید مطلع باشند که غضروف گوشی را که تکامل یافته است را نمی توان به راحتی گوش های کودکان تغییر داد اما این عمل در بزرگسالان نیز قابل انجام است و افرادی بزرگسال بسیاری برای انجام جراحی زیبایی گوش به پزشک جراح مراجعه می کنند و نتایج خوبی هم از این جراحی بدست می آورند. سن مناسب و ایده آل جراحی اتوپلاستی 5 تا 7 سالگی یعنی سن قبل از مدرسه می باشد زیرا در این سن غضروف ها نرم تر می باشد بنابراین تغییر شکل غضروف ها به راحتی قابل انجام است. مهمتر از همه در کد نویسی نرمافزاری این نسخه بهبودهای غیرقابل مشاهدهای صورت پذیرفته که در نهایت منجر به بهینه شدن مصرف انرژی و همچنین کاهش فضای ذخیرهسازی که در زمینه مورد استفاده قرار میگیرد شده است.

در جراحیهای زیبایی مهمترین و شایعترین مورد برجسته بودن لاله گوش است که به آن گوش خفاشی هم میگویند. داشتن انتظارات واقع بینانه در مورد آنچه که جراحی زیبایی گوش می تواند داشته باشد مهم است. در برخی از روش ها غضروف ها سرجای خود باقی می ماند و در واقع با بخیه هایی که داخل گوش زده می شود فرم گوش تغییر پیدا می کند. در برخی از روش های جراحی گوش غضروف گوش برداشته می شود. به عنوان مثال، اگر گوش های برجسته شخص به دلیل غضروف اضافی در استخوان صدفی گوش باشد، به اتوپلاستی رسمی نیاز دارد. این جراحی می تواند باعث کم شدن برجستگی گوش شود، اما تقارن کامل همیشه امکان پذیر نیست. این بهاینعلت است که جراح شما میخواهید اجزای صورت متقارن و متعادل باشند. ممکن است به دلیل استریل نبودن وسایل سوراخ کننده کودک را به کام مرگ بکشانیم. برای این افراد، ممکن است زمان بهبودی سریع تر و خطر عوارض آن کمتر باشد.

برای کاهش این عوارض بهتر است جراحی توسط متخصص که دارای تجربه و مهارت کافی می باشد انجام شود . دریافت درمان سریع با آنتی بیوتیک می تواند به جلوگیری از عوارض بعدی کمک کند. اتوپلاستی کمک می کند تا بافت غضروفی گوش اصلاح شود و مشکلات شایع آن مانند برآمدگی ها و فرو رفتگی ها اصلاح شود. ممکن است ۱ تا ۳ روز پس از جراحی ظاهر شود. بی حسی : گوش ها ممکن است چندین هفته بعد از جراحی بی حس شوند. برش های ایجاد شده معمولا با نخ های قابل جذب بخیه می شوند و نیازی به کشیدن بخیه ها نمی باشد مگر اینکه بنا به تشخیص جراح بخیه کشیدنی زده شود در این صورت بیمار یک هفته بعد از عمل جراحی می تواند برای کشیدن بخیه ها به پزشک خود مراجعه کند. بیماران اتوپلاستی باید از خوابیدن به پهلو ، به مدت 2 هفته بعد از جراحی خودداری کنند. 1. مصرف به موقع و منظم داروهای تجویز شده از سوی پزشک ، مراقبت از اسکار جراحی ، پانسمان به موقع و غیره از مواردی هستند که از بروز عفونت در دوران نقاهت عمل جراحی گوش ، جلوگیری می کنند ؛ بنابراین ، در این باره سهل انگاری نکنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لاله گوش برجسته لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر