خرید رمان انگلیسی اورجینال از ایران پیپر «سال ورزایی» متن محمد اکبری در ۱۱۶ کاغذ با شماگان ۵۰۰ ورژن و بها ۲۲ هزار تومان در تکثیر بروز عرضه شده‌است .
در متن پشت جلد کتاب میخوانیم : خرید رمان انگلیسی اورجینال «سال ورزایی» ماجرا دلدادگی است , دلدادگی دو نفر در روستایی فراموش شده در بخش سنگر از توابع رشت , داستان آدم‌های خاکستری بازمانده خان و خان‌بازی که هنوز هیاهوی سال‌های پنجاه و شش و پنجاه و هفت در ذهن‌شان است و تمیز نشده است .

خرید رمان انگلیسی اورجینال جهان هتل

همینطور کتاب و خرید رمان انگلیسی اورجینال «جهان هتل» از الی اسمیت با ترجمه مریم محمدی‌سرشت در ۲۲۸ برگه با شمارگان ۵۰۰ ورژن و بهای ۴۴ هزار تومان در انتشار یادشده پخش شده شده‌است .
در پشت جلد کتاب درج شده شده‌است : «جهان هتل» الی اسمیت , رمانی به کم‌نظیری سرویس ها عالی هتل است . این کتاب داستان نگاهی عاطفی , خنده‌دار , دورازشوخی و دیدنی , به معاش پنج نفر داراست که به شعبه‌ای از هتل‌های زنجیره‌ای جهانی مربوط می‌باشند . معاش آنان با تصادفی خیره کننده در بالا بر طعام به نیز می‌پیوندد و از نیز می‌گسلد . «جهان هتل» به راحتی خوانده نمیشود : به تناوب آزاردهنده و شوخ‌طبع است و با راوی‌های جریان سیال‌ذهن خویش , یادآور «موج‌ها»ی ویرجینیا ولف است .

خرید رمان انگلیسی اورجینال 99 بادکنک قرمز

دیگر کتاب انتشار بروز , خرید رمان انگلیسی اورجینال «۹۹ باد کنک قرمز» متن الیزابت کارپنتر با ترجمه مریم عربی است که در ۴۸۸ ورقه با شمارگان ۱۰۰۰ ورژن و ارزش ۸۷ هزار تومان در دست مخاطبان قرار گرفته است .
در متن پشت جلد کتاب آمده است : مگی خبر گم‌ شدن گریس ۸ساله را در خبرنامه می خواند و به گذشته‌ای نسبتاً به دور بازمی‌گردد ; به روزهایی که نوه‌اش , زویی ۸ساله , گم شده بود . دخترش , مامان زویی , از غصه مرد . بابا زویی رفت و از خودش خبری نداد . همسرش مرد و صرفا پسرش به مواد مخدر معتاد شد . مگی چه می‌توانست بکند؟ آیا خانواده گریس نیز چنین سرنوشتی دارند؟

خرید رمان انگلیسی اورجینال آنجا که هندوانه ها می رویند

خرید رمان انگلیسی اورجینال «آن‌جا که هندوانه‌ها می‌رویند» متن سیندی بالدوین با ترجمه آنیتا یارمحمدی دیگر کتاب تکثیر یاد شده‌است که در ۲۵۲ ورقه با شمارگان ۱۰۰۰ ورژن و ارزش ۴۵ هزار تومان برای نوجوان ها راهی بازار شده‌است .
در متن پشت جلد کتاب تیتر شده‌است : دِلا ۱۲ سال دارااست . وی و خانواده‌اش در کارولینای شمالی معاش می‌نمایند , در مزرعه‌ای مملو‌از هندوانه . دلا میداند به چه شکل در مزرعه شایسته ترین و شیرین‌ترین هندوانه را تعیین نماید ; میداند با آبجی کوچک و شیطانش چطور خوی نماید ; البته نمی‌داند با مامان مریضش چه نماید . خیر فقط مامان بیمار است , بلکه بابا نیز در شروع ورشکستگی است و دلا بین این مشکلات , عزمش را جزم مینماید تا مامان را از چنگال بیماری نجات دهد .

خرید رمان انگلیسی اورجینال پسران آمریکایی

همینطور خرید رمان انگلیسی اورجینال «پسران آمریکایی» متن جیسون رینولدز و برندون کیلی با ترجمه بیتا ابراهیمی در ۳۶۰ برگه با شمارگان ۱۰۰۰ ورژن و بهای ۶۸هزار تومان برای مخاطبان نوجوان در انتشار بروز نشر داده شده شده‌است .
در پشت جلد کتاب مندرج شده‌است : پلیس بر اثر یک حادثه به راشاد , پسری سیاه‌پوست مشکوک می گردد و چنان او‌را کتک میزند که در مریضخانه بستری می‌گردد . کویین , همکلاسی سفیدپوست راشاد شاهد ماجراست ولی آن پلیس , اخوی شایسته ترین دوستش است . راشاد و کویین بیش تر از هر چیز درمی‌یابند که دوران تعصب و نژادپرستی خاتمه نیافته . آنان برای تغییر‌و تحول این وضع و اوضاع بایستی تمامی چیز را به خطر بیندازند .