تفاوت بین Littmann Classic II SE و Littmann استاد کلاسیک II گوشی پزشکی

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از گوشی های پزشکی در دسترس ساخته شده برای فقط در مورد هر پزشک و بسیاری از آنها ادعا می کنند به بهترین. اما واژه “بهترین” است که واقعا ذهنی با توجه به این که یکی که شما انتخاب می کنید برای خرید واقعا بستگی به سبک خود را و آنچه شما گمان مناسب برای نیازهای خود و یا به حرفه ای خود را. اگر شما هیچ ایده از آنچه شما دنبال آن هستید در یک گوشی پزشکی وجود دارد تقریبا هیچ راهی برای شما به حتی تعیین بهترین خواهد بود به جز تکیه بر بررسی گوشی پزشکی. در زیر دو ایده آل مدل از Littmann که شما ممکن است بخواهید به نگاه و این Littmann Classic II SE و Littmann استاد Stethoscope.

کلاسیک II SE

این گوشی در نظر گرفته شده است به یکی از Littmann بهترین ارائه, ارائه, تنها ترین برتر وضوح در عملکرد بی نظیر با مدل های دیگر از همان محدوده از دیگر رقبا است. اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی ارائه شده در زیر برای کمک به شما تصمیم می گیرید اگر این یکی از شما دنبال آن هستید:

• کلاسیک II SE است که به طور خاص طراحی شده برای کودکان استفاده کنید و آن را به یک ابزار ایده آل برای کوچکتر بیماران مانند نوزادان و کودکان نوپا.

• آن دارای یک اختراع شناور دیافراگم از ویژگی های که در آن شما می توانید به سادگی با شنیدن هر دو پایین و فرکانس بالا برای تلفن های موبایل فقط با متناوب فشار قرار داده شده در قفسه سینه قطعه همراه با موزون دیافراگم.

• در آن ارائه می دهد دوام بسیار فراتر از سایر کودکان خاص گوشی های موجود در بازار امروز در حال ساخته شده با فولاد ضد زنگ قفسه سینه قطعه غیر لرز لبه همراه با قابل توجه auscultating کیفیت صدا شما قطعا دوست دارم.

استاد کلاسیک II

یکی دیگر از Littmann بسیار raved-در مورد بلندگو استاد کلاسیک II است که قطعا چیزی است که اطمینان را به کاربران خود بی نظیر تعالی برای تمام نیازهای حرفه ای است. با وجود آن رویکرد کلاسیک در نظر زیبایی شناسی شما مطمئنا شاهد و متوجه خودتان چقدر خوب از یک محصول این است, به ویژه هنگامی که شما را وادار به تحقیق در مورد چگونه بسیاری از مصرف کنندگان آن را داده اند ستایش است. جزئیات به شرح زیر است:

• استاد کلاسیک II است که عمدتا مورد استفاده برای تمرین است. این است که مورد استفاده برای فقط در مورد هر شرایطی و برای هر نوع بیمار بدون در نظر گرفتن گروه سنی است. آن است که بسیار ساده تر برای استفاده از آنجا که شما نمی خواهد نیاز به تنظیم آن برای شرایط خاص در همه.

• با این حال تفاوت وجود دارد برای آن نیز دارای همان ویژگی های کلاسیک II SE مانند غیر لرز لبه فولاد ضد زنگ قفسه سینه قطعه ای با کیفیت بالا و صدا.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>