این به والدین امکان می دهد درک کنند که کودک واقعاً نمی خواهد شما از بین برید. کودک همیشه از شما متنفر نیست کودک به سادگی ابراز خشم و ناامیدی می کند. در این مرحله – وقتی کلمات وسیله ای برای احساسات خام هستند – ترجمه به والدین اجازه می دهد تا از درگیری رو به رشد و پریشانی خودشان را خنثی کنند. این تکنیک دارای قدرت های شگفت انگیز برای تغییر روابط والدین و فرزند و کمک به کودک است که می تواند احساسات خود را تشخیص دهد و آنها را به روشی مستقیم تر و کمتر رویارویی تر بیان کند.

یک مثال:
در اینجا مثالی آورده شده است. خانواده ای از تعطیلات خوب به خانه می آیند ، که در طی آن پدر وقت زیادی را با پسر سه ساله اش گذرانده است. آنها سرگرم بودن با یکدیگر بودند. پس از روز اول بازگشت ، پدر از محل کار به خانه می آید و به آغوش پسرش سلام می کند. پسرش واکنش منفی نشان می دهد ، دور می شود و می گوید: ” بوسه ای نیست ، من دوست ندارم … بروید !”

اینجا چه خبره؟! برگردیم به اصول اولیه. چه احساساتی در زیر واژگان “بوسه نیست” ، “مانند هیچ” ، “از بین برود”؟ پریشانی و عصبانیت احساساتی هستند. پس چرا پسر کوچک مضطرب است؟ چون دلش برای پدرش تنگ شده! او بعد از گذراندن تمام آن روزهای خوب تعطیلات با هم ، پدرش را رها کرد.
http://tinyurl.com/ya9qq23h
https://bit.ly/3bA4xCV
https://is.gd/BlWpiq
https://v.ht/qRqo
https://plink.ir/GQaJ8
https://u.nu/5erh8
https://clck.ru/NAPiJ
http://ulvis.net/tZjB
https://cutt.ly/Dyaadp1
https://shrtco.de/F534k
منبع: https://plink.ir/7UX9k