بهترین کرم های ضد لک

پیشگیری از لکه های تیره و بیشتر شدن لکه ها از مولفه اصلی این محصول به شمار می آید. پیشگیری از پیری زود رس قطعا جوان سازی پوست شما را به طرز شگفت انگیزی با استفاده از این محصول فراهم کرده است. عصاره بابونه منبع غنی از آنتی اکسیدان هاست که به محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد مانند آلودگی های محیطی ، آلودگی هوا و اشعه ماورا بنفش نور آفتاب بسیار کمک کرده و در پیشگیری و درمان آکنه ، چین و چروک پوست و همچنین لکه ها پوستی بسیار مفید است.

این محصول دارای خواص ضد التهابی و تسکین دهندگی نیز هست که با عوامل ایجاد و بازگشت لک ها نیز مقابله می کنند در ضمن خواص مرطوب کننده و نرم کننده این کرم آن را برای مقابله با خشکی و چین و چروک پوست نیز مناسب می کند. کرم های ضد لک و روشن کننده همان طور که از نام آن ها پیداست از به وجود آمدن لک ها در صورت شما جلوگیری میکنند و باعث از بین رفتن آن ها میشوند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا چند نمونه از کرم های ضد لک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید پس در ادامه با ما همراه باشید.

در این مطلب سعی ما بر این است تا بهترین کرم های ضد لک خارجی موجود در ایران را با هم مقایسه کرده و به لحاظ قدرت درمان لک، میزان عوارض جانبی، قیمت، و روش درمان لک، آن ها را به طور کامل نقد و بررسی کنیم. کرم وایت رز روشن کننده و ضد لک صورت دارای فیلتر های دفه زیان های حاصل از اشعه ماورا بنفش است. از طرف دیگر کرم روشن کننده بهعنوان محصول آرایشی شناخته میشوند که دارای ترکیبات مختلفی مانند ویتامین C، آربوتین (arbutin)، عصارهی انواع توت، عصارهی شیرینبیان و کرم ضد لک یونیک نیاسینامید (niacinamide) هستند. لکه های پوستی به دلایل مختلفی از جمله آفتاب سوختگی، تغییرات هورمونی به خصوص در دوران بارداری، مصرف داروها و …

از بین رفتن کک و مک، انواع خال، لک های ناشی از حاملگی، لکه های ناشی از آفتاب سوختگی، لکه های ایجاد شده به دلیل ضایعات پوستی و یا لکه های که به دلیل سرطان پوست روی صورت حاصل می شود با استفاده از این محصول در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع می شود.

ایندکسر