بهترین نوع عینک آفتابی توصیه شده

بیشتر عینک های آفتابی برای حفظ از چشمان ما از اثرات زیان آور خورشید تشکیل‌شده گردیده اند . اکثر وقت ها برچسب های بهترین نوع عینک آفتابی نوید مراقبت در قبال روشنایی ماوراء بنفش و گونه های دیگر پرتوهای ارگانیک را می دهند . این با اهمیت است که بدانید از چه دسته نوری برای نگهداری از چشمان خویش استعمال میکنید و چه دسته نوروروشنایی لزوما زیان آور نیست .

99 درصد بهترین نوع عینک آفتابی از پرتوهای فرابنفش را مسدود می نماید

مدام بایستی بهترین نوع عینک آفتابی را با این خصوصیت خریداری فرمایید . قرار دریافت کردن در معرض طولانی بازه در معرض اشعه ماوراء بنفش ( UV ) در قبال نوروفروغ خورشید با آب مروارید و رویش دیده از جمله سرطان در رابطه است . تابیدن اشعه ماوراء بنفش نسبت به پرتوهای UVA برای دیده و پوست خطرناکتر است .

هر دو لنزهای پلاستیکی و شیشه پاره ای از فروغ و روشنایی UV را جذب می نمایند , ولی جذب UV با اضافه کردن مواد شیمیایی به مواد لنز در طول ساخت یا این که با استعمال از روکش های منحصر به فرد لنز قابل بهبود است .

در ادامه بهترین نوع عینک آفتابی باشید که 99 % یا این که 100 % از فروغ UV را مسدود می نماید . بعضا از برچسب های خالق می‌گویند ( جذب اشعه ماوراء بنفش تا 400 نانومتر ( . این به عبارتی مورد جذب 100 درصد اشعه ماوراء بنفش است .

زمین و صیقل بهترین نوع عینک آفتابی

بعضا از شیشه های سوای ورژن برای بهبود کیفیت لنزها به صورت زمینی و صیقلی می باشند . لنزهای سوای ورژن که زمینی و صیقلی ندارند , به دیده شما بهترین نوع عینک آفتابی جراحت نمی رساند .

شما می‌خواهید مطمئن گردید که لنزهای خریداری شده به صدق درست شده گردیده اند . برای قضاوت درباره ی کیفیت عینک آفتابی سوای ورژن , به چیزی با الگوی مستطیل مثل کاشی کف نگاه فرمائید . عینک را در مسافت راحت نگه دارید و یک دیده را بپوشانید . عینک را به آرامی از یک طرف در راستای دیگر تکان دهید , آن‌گاه در سمت بالا و زیر بروید . در‌صورتی‌که خطوط بدون واسطه بمانند , لنزها عالی میباشند . چنانچه خطوط مخصوصا در راءس لنز پیچیده می‌شوند , یک جفت دیگر را آزمون فرمائید .

مقاوم در قبال ضربه بهترین نوع عینک آفتابی

تمام عینک آفتابی می بایست برای تأمین امنیت استانداردهای ضربه رقم خورده به وسیله فدراسیون خوراک و داروی فدرال ( FDA ) منطبق داشته باشد . هیچ لنز واقعاً غیرقابل ناکامی است , ولی لنزهای پلاستیکی احتمال کمتری نسبت به لنزهای شیشه ای در برخورد با توپ یا این که سنگ دارا هستند .

بیشتر لنزهای عینک آفتابی فارغ از ورژن پلاستیک می‌باشند . بهترین نوع عینک آفتابی پلاستیکی پلی کربنات , که در اکثری از ورزش ها به کار گیری می شود , علی الخصوص دشوار است , ولی آن‌ها به راحتی خراش می خورند . چنانچه لنزهای پلی کربنات خریداری میکنید , در ادامه آنهایی باشید که دارنده پوشش های ضد خش میباشند .

قطبی بهترین نوع عینک آفتابی

لنزهای قطبی شده , تابیدن تابیدن خورشید را منعکس می نمایند – فروغ خورشید که سطح های صاف مثل آسفالت , پنجره های ماشین , سطح ها کروم یا این که آب را کاهش میدهد . آن‌ها می‌توانند برای رانندگی و ماهیگیری بهترین نوع عینک آفتابی زیاد موثر باشند .

قطبش هیچ ارتباطی با جذب فروغ و روشنایی UV ندارد , ولی بخش اعظمی از لنزهای قطبی اکنون با ماده مسدودکننده اشعه ماوراء بنفش ادغام گردیده اند . برچسب را بررسی فرمائید تا مطمئن گردید لنزها حداکثر مراقبت در قبال اشعه ماوراء بنفش دارا هستند .

ظلمت لنز بهترین نوع عینک آفتابی

یک لنز میانگین ​​برای پوشیدن روزمره مطلوب است , ولی در شرایطی که در موقعیت دوچندان روشن از عینک استعمال می‌کنید , یک لنز تیره بهترین نوع عینک آفتابی گزینش فرمایید .

رنگ و رتبه ظلمت چیزی در خصوص توان لنزها برای مسدود کردن نوروفروغ UV به شما نمی گوید .

فوتوکرومیک

یک لنز شیشه ای فتوکرومیک به صورت خودکار در روشنایی روشن تیره می شود و در فروغ کم سبک خیس می شود . بیشتر ظلمت ها نزدیک به نیم دقیقه واقعه می افتد , در حالی که نورپردازی حدود پنج دقیقه ارتفاع میکشد . لنزهای فوتوکرومیک به رنگ یکنواخت یا این که گرادیان وارد می گردند .

اگر چه لنزهای فتوکرومیک ممکن است بهترین نوع عینک آفتابی قابل جذب با اشعه ماوراء بنفش مطلوب باشند ( گشوده نیز , برچسب بایستی این مزیت را ابلاغ نماید ) , تهیه و تنظیم زمان واجب است تا آن‌ها در وضعیت نوری گوناگون تهیه شوند .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>