بهترین نرم کننده موی سر

شامپو و مجموعه های تهویه مطبوع PURE ، بسیار جذاب 26.5 اونس. هر فرمول قدرتمند با مواد معدنی کراتین و مرده دریای مرده ، موهای خشک و آسیب دیده را مرطوب می کند (شامپو و تهویه روغن آرگان)
روغن 100٪ PURE ARGAN Oil – PURE Shampoo Oil Argan و Conditioner Set ترکیبی از موثرترین و موثرترین دستگاه های تهویه مطبوع طبیعت برای بهترین روشهای مراقبت از مو در همه است. مواد معدنی تزریق شده در محلول مایع ما مواد مغذی طبیعی و آنتی اکسیدان هایی را فراهم می کند که به تجدید ساختار سلول های مو کمک می کند. ترمیم ، جوانسازی و رسیدن به موهای باورنکردنی نرم و ابریشمی! نرم کننده موی سر
SUPERIOR FORMULA – مجموعه شامپو و تهویه مطبوع کراتین رشد آرگان با دقت و با بالاترین کیفیت درجه A برای تهیه بهترین و ایمن ترین مواد پاک کننده و تهویه مو تنظیم شده است. فرمول استحکام اضافی حاوی غلظت بالایی از قوی ترین ترکیبات فعال است. فرمول منحصر به فرد تهویه مطبوع ما حاوی کراتین است و SLS (سولفات) و پارابن رایگان است ، و آن را برای همه انواع مو از جمله موهایی که دارای رنگ و مو مجعد هستند ایمن و پایدار می باشد.
درمان و مرطوب کننده – مجموعه شامپو و کولر گازی رایگان Paraben & Sulfate ما معمولی ترین مشکلات مو مانند خشکی ، شکاف های انتهایی ، موهای سرخ شده ، موهای شکننده و مو را در حالی که به آرامی مرطوب کننده هستند درمان می کند و شما را با ابریشمی ، براق تر و آسان تر جلوه می دهد. مدیریت مو. به عمق درون فولیکول های مو نفوذ کرده و مشکلات موجود در ریشه ها را معالجه می کند و از عود مجدد دشوارترین شرایط مو جلوگیری می کند.
موهای سالم – که اغلب به آن “طلای مایع” گفته می شود ، روغن آرگان سرشار از ویتامین E است و رشد موهای ضخیم تر و سالم تر را ترغیب می کند. یک فیلم محافظ هر قسمت از مو را پوشانده و از موهای شما در برابر صدمات ناشی از اشعه UV مضر و گرمای شدید محافظت می کند و موهای شما را سالم ، احیا و ابریشمی صاف می کند.
بطری های بزرگ – 26.5 اونس هر! + تضمین تضمین شده – خرید با آرامش مطلق ، ما اطمینان داریم که محصولات PURE ما از بالاترین کیفیت و بیشترین اثربخشی در بازار برخوردار هستند!
شامپو و کولر گازی روغن آرگان مراکش ، موهای آسیب دیده را ضمن تقویت رشد مو سالم ترمیم می کند
بسته نرم افزاری موهای جوان کننده روغن آرگان ما به طور طبیعی آنتی اکسیدان و سرشار از ویتامین است و دارای ویتامین های A ، B1 ، B2 ، D و E برای حداکثر مزایا برای موهای خشک و آسیب دیده است. برای پوست های حساس با ترکیبات گیاهی و رنگهای اضافی ، سولفاتها یا پارابنها برای پوست های حساس ایمن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>