بررسی انواع دستگاه بند انداز برقی و دستی

دستگاه بند انداز برقی

روش های مختلفی برای اصلاح موهای صورت وجود دارد که یکی از آنها استفاده از فرهای برقی است. ریش تراش های برقی ، که بخشی از دستگاه اصلاح صورت هستند ، به روز شده و نسخه جدیدی از بریس های استاندارد که به جای برق دستی ، از برق استفاده می کنند. دو قطب نصب شده در این دستگاه موهای زائد را با کمک برق یا باتری از بین می برد.

قبل از خرید دستگاه بند انداز چه نکاتی را باید در ذهن داشته باشید؟

مهمترین مواردی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

کار با دستگاه آسان است: اگر کار با دستگاه آسان نیست ، پس از مدتی آن را کنار گذاشته و به روش های دیگر می روید. اما نگران نباشید. کار با این دستگاه بسیار آسان است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که موهای خود را روشن کرده و موهای زائد خود را با کمک موچینی که به طور خودکار باز و بسته می شود از بین ببرید.

طول سیم و مصرف برق: مصرف برق این دستگاه بسیار زیاد مو تن رو است و همراه با آداپتور 220 تا 240 ولت است. نواری بخرید که طول آن سیم مناسب باشد تا آزادی استفاده داشته باشید.

وزن دستگاه: به دلیل از بین بردن موهای دستگاه بند انداز صورت زمان می برد ، اگر دستگاه سنگین باشد ، دستان شما خسته می شوند. بنابراین عامل دیگری که باید به خاطر بسپاریم ، سبک بودن بند است.

قابلیت شستشو: بیشتر شاخه های برقی ضد آب نیستند و نمی توان از آنها در دوش استفاده کرد. با این حال ، برخی از مدل های جدید ممکن است سر دستگاه را بشویند. در چنین وسایلی بهتر است استیل ضد زنگ را به صورت دوتایی تهیه کنید تا هنگام شستشو و تمیز کردن ، زنگ نزند.

بهترین مارک دستگاه بند انداز برقی


هنگام خرید دستگاه ، نه تنها باید محصول را انتخاب کنید بلکه باید محصولات مختلف را با توجه به نیازها و حساسیت های پوست و همچنین بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اید ، مقایسه کنید. به طور کلی مارک های براون ، فیلیپس ، پاناسونیک و جاندلی طرفداران بیشتری در بازار ایران دارند.

قیمت تجهیزات مهار برقی
قیمت درپوش برفی با توجه به نوع محصول و مارک های تولید کننده آن متفاوت است و همچنین مارک و کیفیت انواع مختلف ایستگاه های برقی عاملی است که قیمت آن را تعیین می کند. شما می توانید انواع قفل سازهای برقی را با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه اینترنتی Mo Tonro خریداری کنید.

بریس برقی بخرید
اگر قصد خرید زیره برقی بصورت آنلاین را دارید ، به فروشگاهی بروید که دارای نشان اعتماد الکترونیکی و نشان تجدید ساختار است و همچنین از گارانتی و بازده فروشگاه دستگاه بند انداز مراقبت کنید. به فروشگاه اینترنتی مو تونرو ، با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت لوازم آرایشی ، تندیس “بهترین فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی” با رای مردم و نظر داوران در جشنواره موبایل ایران در سال 1997 اهدا شد. این امر توسط رعایت سه اصل مهم ، اطمینان از قابلیت اطمینان محصول (با تأیید وزارت بهداشت) ، 7 روز ضمانت بازپرداخت و مشاوره تخصصی.

ایندکسر