به عنوان مثال، یک پاور بانک 5000 میلی آمپر ساعت برای یک تا دو بار شارژ کردن یک گوشی هوشمند با سایز صفحه متوسط، مناسب است. شما باید بررسی کنید که آیا باتری دستگاه قابل حمل شما چند میلی آمپر ساعت است و بر این اساس گزینه خود را خریداری کنید. در مدل Knight20 از سری شارژرهای همراه «روموس» یک باتری لیتیومیپلیمری با ظرفیت ۲۰۰۰۰ میلیآمپر ساعت بهکار رفته است. این مورد زمانی وارد مدار میشود که شارژ پاور بانک شما در حال اتمام باشد و با افت ولتاژ روبرو شود، در این زمان ویژگی حفاظت در مقابل ولتاژ خروجی وارد عمل شده و جریان را بطور کامل قطع خواهد کرد تا به دستگاه شما آسیبی وارد نشود. باتری های موجود در شارژر همراه از طریق یک درگاه ورودی micro USB (در برخی مدل های جدید تر USB TYPE-C) برای شارژ شدن بهره میبرند و با توجه به مدار های موجود در آن این انرژی را ذخیره کرده و در مواقع نیاز از طریق یک کابل (یا حتی بصورت WIRELEES ) شارژ مورد نیاز برای وسیله شما را تامین کند.

پاور بانک وایرلس انکر اگر می خواهید پاور بانکی بخرید که از نظر ایمنی، کیفیت و از امکانات خوبی بهره ببرد باید برندی را انتخاب کنید که در بازار شناخته شده باشد. برای اینکار هم می تونید از نگه دارنده استفاده کنید و هم می تونید با استفاده از سیم مسی و هویه ، دو سر باتری ها رو به هم وصل کنید ( مثبت به مثبت و منفی به منفی ) . همچنین، علاوه بر پاوربانکهای 5 ولت با خروجی USB ، مدلهای 220 ولت هم در بازار موجود میباشند که قابل استفاده برای کلیه تجهیزات برقی از قبیل لپ تاپ میباشند. این شارژر همراه، هم به عنوان شارژر قابلیت ذخیره شارژ دارد و هم به عنوان یک مودم همراه میتواند اینترنت پر سرعت را در اختیار دستگاههای پاور بانک شیائومی 20000 گلوبال دیجیتال قرار دهد. سازگاری کامل با انواع گجت های هوشمند مانند تلفن های همراه، تبلت، دوربین های دیجیتال، MP۴ و همچنین امکان شارژ همزمان دو دستگاه الکتریکی، به نسبت بالایی نیاز کاربران را بر طرف می گرداند.

و یکی از مفیدترین کارها برای ذخیرهی باتری را میتوان کاهش نور صفحهی تلفن دانست. در این وضعیت، سیم پیچ القایی داخل تلفن همراه میدان مغناطیسی شارژر همراه بی سیم را دریافت کرده و ولتاژ و جریان لازم برای شارژ شدن باتری موبایل را فراهم میکند. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات خوبی از پاوربانک دریافت کرده باشید و امیدواریم که توانسته باشیم شما را با بهترین نکات در حوزه شارژر همراه آشنا کرده باشیم. QC 3.0 استفاده کرده است.شاید شارژ سریع PD3.0 برای شما نا آشنا باشد.این فناوری جدید شارژ سریع است که ظرفیت بیشتری را می تواند انتقال دهد. صفحهنمایش دیجیتالی دقیقی روی بدنهی این دستگاه تعبیه شده که میزان باتری باقیمانده را نشان میدهد؛ همچنین چراغقوهای از نوع LED برای این محصول در نظر گرفته شده که در شرایط خاص استفاده میشود و این دستگاه را کارآمدتر کرده است؛ همچنین دو درگاه شارژ برای این مدل طراحی شده است و به کاربر اجازه میدهد همزمان دو دستگاه را باهم شارژ کند که با توجه به ظرفیت بالای دستگاه منطقی است.

با ورود گوشیهای موبایل همراه با پردازندههای قوی، رزولوشنهای بالا، صفحهنمایشهای بزرگ، اپلیکیشنهای سرگرمکننده، استفاده از وایفای و غیره سبب شده شارژ باتریها زودتر تمام شود. همچنین دستگاه پاور بانک و مودم همراه همانند یک هات اسپات وای فای (روتر بی سیم) که یکی از تجهیزات شبکه است، امکان ایجاد شبکه محلی بی سیم را برای اتصال گوشیهای موبایل و سایر تجهیزات به یکدیگر را بر روی بستر شبکه بی سیم از طریق وای فای فراهم میآورد. یکی از ویژگیهایی که در هنگام خرید شارژر همراه باید به آن توجه شود ظرفیت پاور بانک است که میزان توانایی ذخیره انرژی الکتریکی میباشد.