این 12 عطر بوی شگفت انگیز می بخشد

ما دوست داریم عطر را به عنوان گیلاس در بالای ساندویچ ها فکر کنیم ، آن لمس نهایی که همه چیز را از لباس شما به آرایش شما منتقل می کند ، به هم نگاه می کنند. اما هیچ انكاری وجود ندارد كه خریدن برای رایحه جدید می تواند یک تجربه چالش برانگیز باشد (ناگفته نماند سردرد است). برای راهنمایی در جستجوی خود ، ایده خوبی است که با توجه به دسته بندی های مختلف – گل ، میوه ، چوبی ، تمیز ، عکس را تصور کنید – زیرا بیشتر افراد ذاتاً به سمت یکی از آن جا می روند. این به شما كمك می كند تا گزینه ها را كمتر كنید … حداقل تا حدودی. اما به واقعا آن را آسان، ما کار سخت را برای شما انجام داده ام، مرتب سازی و خرناس راه ما از طریق گزینه های خارج وجود دارد برای انتخاب بهترین از بهترین ها در هر یک از این دسته ها.

این که آیا شما در حال خرید عطر و بوی جدید امضا هستید یا به دنبال ساخت کمد لباس عطر خود هستید ، گزینه های بهترین عطرهای زنانه را در زیر مشاهده کنید.

بهترین گل های کلاسیک: Gucci Bloom

خرید در SEPHORA
خرید در ULTA
خرید در BLOOMINGDALES.COM
این گل تمام عیار کلاسیک است و هیچگاه به مرز مادربزرگ نمی پردازد ، یاس و غده را با خز Rangoon مخلوط می کند ، یک گیاه جنوب هند با اندکی پودری است که همه چیز را دور می زند. این عطر قوی و ماندگار است – همانطور که بسیاری از خریداران Sephora به آن اشاره می کنند – هرچند به روش خوبی است ، و همچنین به زیبایی می پوشد ، به آرامی و به تدریج محو می شود.

راهنمای ما را به بهترین عطرهای یاس موجود امروز ببینید.

بهترین گل مدرن گل: اسپری گل پارنوم گل Frédéric Malle Carnal

خرید در NORDSTROM
ترکیبی از گل گلدار (واقعیت جالب ، این عطر حاوی بالاترین غلظت توبروز طبیعی در صنعت عطر) با خربزه میوه ای ، اکالیپتوس سبز ، نارگیل شیرین و مشک عمیق است که ممکن است بسیار به نظر برسد ، اما به نوعی همه با هم کار می کنند. نتیجه نهایی ترکیبی پیشرفته است که قطعاً گلدار ، در عین حال پیچیده ، ظریف و کاملاً مدرن است.

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول هستید؟ بررسی بررسی اسپری گل Parfum Frédéric Malle Carnal ما را بررسی کنید .

بهترین شرقی: ارکیده تام فورد سیاه

خرید در SEPHORA
بهترین عطر زنانه پاییزی
تیره و سکسی ، این جفت نت های تند با ارکیده سیاه گل و آلو سیاه آبدار را تهیه کرده و عطر مناسبی را برای عصرانه تهیه می کند. (بسیاری از خریداران Sephora ذکر می کنند که چقدر احساس اغوا کننده و زنانه بودن آنها را احساس می کند ، اجازه دهید آن را کنار بگذاریم.) بعلاوه ، بطری مشکی بافت چقدر خیره کننده است؟

بررسی بهترین عطرها با رایحه ای ماندگار را مطالعه کنید .

بهترین شرقی ، دونده: پیوند شماره 9 نیویورک عود

خرید در BLOOMINGDALES.COM
این در ابتدا بوی کمی گلگون است ، اگرچه به سرعت با یک لمس عسل شیرین و مشک خاکی به سرعت مخلوط تند و خاکی خشک می شود. درست مانند نام آن ، مانند خود شهر نیویورک ، این قطعات مساوی پیچیده و مسموم است.

با توجه به ویرایشگران ما ، بررسی بهترین قیمت عطرها را بخوانید .

بهترین وودهای شدید: ماکتون Maison Margiela By the Fireplace

خرید در NORDSTROM
اگر می خواهید چهره ای چوبی در چهره خود داشته باشید ، این مورد قابل لمس نیست. نت های چوبی مانند گیاه گلابی و روغن چوب با میخچه تند و فلفل مخلوط می شود. آویزهای شاه بلوط و لمس وانیل گرم باعث ایجاد گرمی می شود و رایحه ای دنج ایجاد می کند که برای پاییز یا زمستان کاملاً مناسب است.

با ما درمورد بهترین عطرهای پاییز تا کنون ، ما را بررسی کنید .

بهترین وودی وودی: آتلیه کلن سانتال کارمین

خرید در NORDSTROM
برگاموت و زعفران برترین نت های این عطر هستند و یک طراوت غیر منتظره را به نت های میانی و خشک چوب صندل خامه ای و چوب قدرتمند سرو اضافه می کنند. این چوب ، اما روشن ، انتخاب همه کاره برای هر روز است.

وقتی می خواهید احساس قدرت کنید ، بررسی بهترین بهترین عطرهای خانمهای واقعی را بخوانید .

بهترین میوه: Eau de Parfum Heretic Dirty Mango

خرید در GOOP.COM
از این به عنوان عطر معادل یک شب که در یک جزیره گرمسیری گذراند ، فکر کنید. انبه آبدار ، نارنگی و لیمو آن را شیرین و میوه ای نگه می دارند ، در حالی که چوب صندل چوبی را به وجود می آورد تا از تمیز نگه داشتن آن جلوگیری کند. همچنین خوب: فرمول تمیز با 100٪ روغنهای اساسی طبیعی ساخته شده است.

بهترین میوه ، بارانداز: Burberry Her Eau de Parfum

خرید در ULTA
توت سیاه ، تمشک و زغال اخته نت های برتر این رایحه میوه ای میوه ای میوه ای را تشکیل می دهند و شما را با مشتی از شیرینی به شما ضربه می زنند. گل یاس و بنفش آن را زنانه و شل و ول نگه می دارد ، اگرچه ، مانند همه رایحه های بربری ، هنوز هم کهربا امبر و مشک امضای مارک را دارد.

بهترین یونیسکس: Byredo Bibliothéque Eau de Parfum

خرید در NORDSTROM را
در SPACENK.COM بخرید
ممکن است رایحه ای با الهام از کتابخانه عجیب به نظر برسد اما به ما اعتماد کنید ، کار می کند. در اصل یکی از شمع های پرفروش این برند ، تقاضای خریداران بود که الهام بخش نسخه عطر بود. هلو ، آلو ، گل صد تومانی و بنفشه در خط مقدم هستند ، گرچه نت های اصلی چرم و پاتولی به اندازه کافی قوی هستند که آن را کاملاً یونیکس کنند ، همانند بسته بندی تمیز و مینیمالیستی.

بررسی ها را بخوانید و بهترین عطرهای مردانه را که می توانید خریداری کنید ، خریداری کنید.

بهترین Unisex ، Runner-Up: Le Labo Santal 33 Eau de Parfum

خرید در NORDSTROM
مردان ، Santal 33 را که زنان را مسموم می کند ، می دانند ، زنان آن را برای مردان مسموم می کنند. اساساً همه با این انتخاب یونیکس پیروز می شوند. یادداشت های تند ، چرمی و مشکی را که به طور سنتی در رایحه های مردانه وجود دارد ، با یک رنگ بنفشه و عنبیه ترکیب کنید برای یک محصول نهایی که دودی و سکسی برای همه است ، اعتبار دهید.

به راهنمای ما در مورد بهترین عطرهایی که جذابیت های مگا را جذب می کنند ، نگاهی بیندازید .

بهترین و واضح و پاک: ادکلن Jo Malone London Earl Grey & خیار

خرید در BLOOMINGDALES.COM
عطر عالی برای عاشقان غیر عطر ، این عطر ساده و سر راست است و با تأکید بر خیار تمیز و ترد و ترنج ، جبران شده با جوانترین لمس مشک است. Bonus: اگر می خواهید عطر بازی کنید ، تمام عطرهای این برند را می توانید به راحتی مخلوط کنید و با هم لایه بندی کنید.

بهترین خاکی: طلسم سحر و جادو Viktor & Rolf Magic Sage

خرید در SEPHORA
برگ مریم گلی و برگ سبز چای باعث ایجاد این گیاه خاکی ، علفی و سبز می شود و در هنگام تعادل با گریپ فروت صورتی روشن و نعناع ، بسیار روشن و شفاف می شود. به اندازه کافی تازه و لطیف است ، اما هنوز هم به اندازه کافی برای آن وجود دارد که هنوز هم می توانید بگویید که عطر پوشیده اید.

آیا می خواهید به برخی گزینه های دیگر نگاهی بیندازید؟ نظرات بهترین عطرهای ارگانیک را که دوستشان داریم ، بخوانید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>