انتخابات هنگ کنگ: همه بر مشارکت نهایی متمرکز هستند، زیرا اولین آزمون بزرگ برای سیستم جدید بدون مشکل سپری می شود.

[ad_1]

بیشترین نرخ مشارکت 58.29 درصد است که در سال 1395 به ثبت رسیده است.

از آنجایی که حزب اصلی اپوزیسیون از نظرسنجی که ادعا می‌کند هدفش قطع بال است، دور می‌ماند، تمرکز عمدتاً بر مشارکت رای‌دهندگان به‌عنوان شاخص کلیدی پذیرش عمومی از سیستم جدید انتخاباتی است که پکن در ماه مارس دستور داد تا اطمینان حاصل شود که فقط «وطن‌پرست‌ها» هستند. قدرت را نگه دارید

شامگاه یکشنبه، مقامات تاکید کردند که مشارکت تنها نتیجه مهم نیست، و به تنوعی که گفتند اکنون قوه مقننه با گروه های بیشتری، به ویژه آنهایی که نماینده سهامداران محلی هستند، خواهد داشت، تاکید کردند.

رهبر شهر کاری لام چنگ یوئت نگور نیز به دنبال کم اهمیت جلوه دادن ترس از ساکنان فراری از انتخابات بود، با این استدلال که مشارکت کم “هیچ معنایی ندارد” و در عوض می تواند رضایت عمومی را از دولت نشان دهد.

لام پس از رای گیری در حوزه رای گیری کالج رایموندی در سطوح میانی با رسانه ها گفت که “انتظارات خاصی” برای سطح مشارکت عمومی ندارد.

وی گفت: «دولت نه برای این انتخابات و نه برای انتخابات قبلی هدفی را برای حضور مردم تعیین نکرده است، زیرا مجموعه ای از عوامل وجود دارد که بر میزان مشارکت در همه انتخابات تأثیر می گذارد».

کری لام، مدیر اجرایی، در کالج ریموندی رای می دهد. عکس: Robert Ng

او گفت که به جای تمرکز بر میزان مشارکت، می‌خواهد اطمینان حاصل کند که انتخابات به صورت “عادلانه، باز و منصفانه” برگزار می‌شود.

حدود 153 نامزد برای 90 کرسی، 20 بیشتر از Legco قبلی، رقابت کردند.

لام گفت: «می‌توانید ببینید که آنها در واقع از پیشینه‌های بسیار متنوع با نظرات بسیار متفاوت در مورد تعدادی از مسائل آمده‌اند.

روز با شخصیت های ارشد سیاسی آغاز شد که برای رای دادن حاضر شدند و ساکنان را به رای دعوت کردند. دبیرکل جان لی کاچیو، با متهم کردن قانونگذاران سابق مخالف به سوء استفاده از قدرت و عمل به عنوان عوامل خارجی، گفت که سیستم جدید انتخاباتی چنین بازیگران بدی را حذف کرده است.

وی گفت: “امیدوارم در این انتخابات بتوانیم قانونگذارانی را انتخاب کنیم که منافع هنگ کنگ را در نظر بگیرند، مشکلات شهر را حل کنند و تعاملات مثبتی با دولت برای حمایت از توسعه بلندمدت هنگ کنگ داشته باشند.”

این نظرسنجی اولین نظرسنجی از زمان نمایش بود که در آن همه کرسی ها به رقابت پرداختند. 40 کرسی در حوزه انتخابیه کمیسیون انتخابات وجود دارد که توسط 1448 عضو آن منصوب می‌شوند که همچنین مدیرعامل را انتخاب می‌کنند، 30 کرسی در حوزه‌های انتخابیه عملکردی به نمایندگی از صنایع و حرفه‌ها و 20 کرسی در 10 منطقه جغرافیایی که مستقیماً توسط ساکنان تعیین می‌شود.

منابع قبلا گفته بودند پست که اعضای کمپ تشکیلات تلاش کرده‌اند تا کرسی‌ها را تصویب نکنند، که به نظر می‌رسد حداقل در حوزه‌های جغرافیایی که بسیاری از کاندیداها تماس‌های فوری برقرار کرده‌اند و در آخرین لحظه توقف کرده‌اند تا به پای صندوق‌های رای بروند.

حتی کهنه سربازان باتجربه ای مانند رجینا ییپ لاو سوک-یه که به دلیل جمع آوری بیشترین آرا در جزیره هنگ کنگ در سال 2016 به عنوان “ملکه آرا” لقب گرفت، از ساکنان خواست تا به پای صندوق های رای بروند.

رئیس حزب مردم نوین قبل از شروع رای گیری در بیرون از خانه بود و از مردم می خواست که رای دهند و او در غروب دوباره در خیابان ها ظاهر شد و نسبت به کندی مشارکت ابراز نگرانی کرد.

ییپ وضعیت خود را در آن زمان “بسیار وحشتناک” توصیف کرد، زیرا بسیاری از مردم به جای رای دادن از وسایل حمل و نقل رایگان برای دیدن مناظر یا رفتن به خرید استفاده می کردند.

او گفت: «برای ارتباط با رای دهندگان جدید مجبور بودم خیلی سخت کار کنم. “امروز، من از استقبال از سیستم جدید انتخاباتی خود هیجان زده هستم، اما همچنین نگران هستم که ممکن است آرای کافی نداشته باشم.

اما جیسون پون چاک هونگ، نامزد میانه رو از جزیره شرقی هنگ کنگ، گفت که چنین تماس های اضطراری برای رای دهندگان نفرت انگیز است.

“من فکر می کنم بهتر است تماس های فوری را به این شکل روباتیک و بی روح انجام ندهیم. او بعدازظهر هنگام پخش آگهی ها گفت: “امیدوارم بتوانم شخصاً رای دهندگان را متقاعد کنم که به من رای دهند.”

خبرگزاری دولتی شین‌هوا یکشنبه شب اظهارنظری منتشر کرد و استدلال کرد که بیش از یک میلیون نفر که تا ساعت 5:30 بعد از ظهر رای دادند، «دروغ‌ها و تهمت‌های» نیروهای خارجی را که سعی در تخریب انتخابات داشتند، شکستند.

“[The turnout] شین هوا که همچنین به مشارکت بالای مردم در حوزه انتخابیه اشاره کرد که از 90 درصد فراتر رفت، گفت: نشان دهنده اعتماد عموم مردم به مجلس جدید است.

این انتخابات همچنین اولین بار بود که به مردم سرزمین اصلی چین اجازه داده شد بدون نیاز به عبور از مرز رای دهند. سه شعبه رای گیری در پست های بازرسی Heung Yuen Wai، Lo Wu و Lok Ma Chau Spur Line برپا شد.

فقط حدود 20 درصد از واجدین شرایط رای دادن ثبت نام کردند. اینها پست ما از این فرصت خرسند بودیم، و چندین نفر گفتند که امیدوارند ایده‌های بیشتری را در Legco ببینند تا از پیشرفت توسعه استفاده کنند. منطقه خلیج بزرگ.

در طول نظرسنجی ماه سپتامبر، که شامل بیش از 8000 رای دهنده برای انتخاب اعضای کمیسیون انتخابات بود، شمارش معکوس تا صبح روز بعد پایان نیافت. دولت تحت فشار است تا اطمینان حاصل کند که مسابقه یکشنبه بدون هیچ مشکلی که می تواند دولت و پکن را ناراحت کند، بدون مشکل برگزار شود.

صف‌هایی در چندین شعبه رای‌گیری به دلیل تاخیر کند وای‌فای در رای‌گیری تشکیل شد، زیرا مقامات هویت خود را از طریق یک سیستم آنلاین جدید تایید کردند. در دفتر دهکده سیک کونگ وای در روستایی یوئن لانگ، رای دهندگان پس از بیش از یک ساعت انتظار ناراضی هستند، علیرغم تابلویی که بیرون نشان می دهد انتظار نصف این زمان خواهد بود.

صدای فریاد یک پیرمرد جلوی در ایستگاه شنیده شد: «شما گفتید 30 دقیقه اینجا، به رأی دهندگان دروغ می گویید».

سیمون پی یونگ لو، رئیس کمیسیون مستقل مبارزه با فساد، که بر قوانین انتخابات نظارت دارد، گفت که این کمیسیون تا صبح یکشنبه 29 شکایت مبنی بر دخالت در رای گیری دریافت کرده است. آژانس کارکنانی را فرستاد تا اطمینان حاصل کند که مردم از دیگران برای انداختن آرای سفید یا تحریم انتخابات دعوت نمی کنند.

پی تاکید کرد که رای دهندگان همچنان “اراده آزاد” برای انداختن آرای سفید دارند.

او گفت: «رای دهندگان باید ایده های خود را برای رای دادن داشته باشند و دیگران مزاحم نشوند.

اما به نظر می رسد ساکنان ایده های دیگری برای یکشنبه خود داشته اند. دور از شعبه‌های رای‌گیری پراکنده در سطح شهر، جایی که با گذشت روز تعداد کمتری از مردم وجود دارد، بقیه مناطق هنگ کنگ در حال و هوای جشن بودند زیرا اتوبوس‌ها و قطارها مملو از شادی‌آفرینانی بودند که از سفر رایگان استفاده می‌کردند.

در چندین ایستگاه MTR، اپراتور مجبور شد چندین خروجی را در زمان‌های مختلف برای اهداف کنترل جمعیت ببندد. جاذبه های گردشگری مانند اوشن پارک و دیزنی لند مملو از بازدیدکنندگان بود که بسیاری از آنها توسط حمل و نقل رایگان سیل شده بودند.

در یک کافه شلوغ در ساحل در شهر کندی، اسمه چان گفت که او و سه دوستش پس از انتخاب رای ندادن در انتخاباتی که “بی معنی” بود، “یک روز پیک نیک” را گذراندند و در MTR به طور رایگان در شهر سفر کردند.

این زن 28 ساله که در بخش آموزش کار می کند، گفت که در انتخابات 2016 به حزب مخالف مدنی رای داده است.

چان با اشاره به معیار “وطن پرست” برای انتخابات امسال گفت: آنها به مردم اجازه نمی دهند. [to enter] که دوست ندارند. پس چگونه به افرادی که می خواهیم انتخاب کنیم رای دهیم؟»

در میان انبوه رای دهندگان سالخورده و میانسال، اسپری رای دهندگان جوان تر مورد توجه قرار گرفت. پست بازدید خبرنگاران از مراکز رای گیری در سراسر شهر.

یکی از رای دهندگان جوانی که در نظرسنجی City One مشاهده شد، امی تسانگ 25 ساله بود. این مددکار اجتماعی گفت که او احساس می کند که شرکت کردن یک وظیفه مدنی است، اگرچه فکر می کند تماس با نامزدها دشوار است.

او گفت: «رد صلاحیت ها و زندان ها قطعاً بر اراده من برای رأی دادن و انتخاب من تأثیر گذاشت. نامزدهای تأسیس قطعاً رأی من را نخواهند گرفت».

گزارش جفی لام، هاروی کنگ، لورا وستبروک، سامی هیونگ، جس ما و کت وانگ

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum birthday giftmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme