اقدامات بعد از میکرونیدلینگ مانند شستن صورت، قرمزی – دکتر رولر

امروزه از روش میکرونیدلینگ یا درمارولر استفاده زیادی میشود. درمارولر یک روش ایمن برای تغذیه پوست و دارو درمانی میباشد که در این روش به کمک یک غلتک سوزنی بسیار ریز از جنس تیتانیومی کار انجام میپذیرد. درمارولر تیتانیومی مارک ZGTS وسیله ای ست متشکل از یک رول که روی سطح آن سوزن های ریزی قرار گرفته و برای انجام عمل میکرونیدلینگ استفاده می شود. سوزن های بسیار ریزی که در درمارولر تیتانیومی وجود دارد، به صورت غلتکی بر روی پوست کشیده شده و باعث ایجاد منافذی در سطح پوست خواهند شد.

استفاده میشود. جالب است بدانید که استفاده از این وسیله ساده در امر زیبایی روزبهروز در حال افزایش است چرا که با وجود سادگی، اثرات معجزهآسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفتهی موجود است. درمارولر مزورولر غلتکی است که روی سطح آن 540 عدد سوزن ظریف وجود دارد. بنابراین، در این مقاله، ما در مورد چگونگی استفاده از درمارولر برای زخمهای آکنه که در درمان جای زخم آن استفاده میشود، توضیح خواهیم داد.

از درمارولر برای سفت تر شدن پوست، روشن تر شدن پوست، برای بهبود جای زخم ها، برای جذب بهتر داروها، جوانسازی پوست، بهبود جای سوختگی و… سلول های پوست، در پاسخ به این منافذ ایجاد شده کلاژن سازی میکنند و با استفاده از این محصول پوستی شاداب تر خواهید داشت. درمارولر یک وسیله بسیار ساده است اما در عین حال تأثیر معجزه آمیزی بر روی پوست میگزارد.دسته و سوزن های این دستگاه به وسیلهی مهندسی پزشکی (ارگونومی) طراحی شده اند.سوزن درمارولر های اصلی از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده اند که باعث قدرت و دوام دستگاه برای مقابله با مشکلات پوستی میشود.

یکی از آسیب پذیر ترین بخش های بدن پوست است که این تاثرات در قالب جوش ها و آکنه های پوستی ، چین تاثیر درمارولر روی ترک پوستی و چروک و… همه ما عاشق پوستی نرم و بدون لک و هرگونه نقصی هستیم منتها اغلب اوقات می بینیم که در حال مبارزه با مشکلات پوستی مانند آکنه، چین و چروک ها، خطوط صورت، جوش و … متخصص پوست با استفاده از مواد شیمیایی، ماسکی آماده میکند که لایهای از پوست شما را جدا خواهد کرد. پوست دارای فیبرهایی الاستین و کلاژن است.

ایندکسر