پیش از این که یک شرکت بتواند اظهار نامه ی کمیته ی طرح ریزی شهری و نامه ی مقامات مالیاتی را دریافت نماید باید بازرسی های متعددی باید توسط بخش های درون دولتی مختلفی انجام شوند. نیز باید در اساسنامه درج شوند. البته پیشنهاد می کنیم از آدرس های اشتباه و جعلی به هیچ عنوان استفاده نکنید، چرا که به چنین اساسنامه هایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و در مواردی منجر به پرداخت جریمه خواهید شد. شما با ثبت شرکت در مجارستان می توانید اقامت دائم و پاسپورت مجارستانی دریافت کنید و با این پاسپورت بدون گرفتن ویزای شینگن به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید. آیا میدانید راحت ترین طریقه مهاجرت به اروپا و ارزانترین کشور اخذ اقامت اروپا کدام است؟ در غیر این صورت دریافت اقامت دائم در کشور های اروپایی بسیار سخت و ملال آور است. 15. شرایط تمدید اقامت در کشور مجارستان چیست؟ جهت کسب اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در مجارستان توصیه میشود به سایت سفارت این کشور و فضاهای مجازی مجاز برای اطلاعات دقیق این کشور مراجعه نمایید یا به وکلای متخصص در زمینه ثبت شرکت در مجارستان مراجعه نموده و کسب مشورت نمایید. شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان را می توانید از مشاورین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) بخواهید، مشاورین ما در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

جالب است بدانید یکی از راه های ساده تر اخذ اقامت دائم و حق شهروندی در کشور مجارستان، ثبت شرکت در مجارستان می باشد. بنابراین به عنوان موسس شرکت پس از 5 سال اقامت موقت در مجارستان، در صورت فعال بودن شرکت، پرداخت به موقع مالیات، سودآور بودن بیزنس شما برای اقتصاد مجارستان، دست یافتن به بیزنس پلن و عدم ارتکاب جرم، میتوانید برای دریافت اقامت دائم مجارستان اقدام کنید. طبق قوانین ثبت شرکت در مجارستان شما به عنوان یک متقاضی خارجی تنها میتوانید شرکت با مسئولیت محدود تأسیس کنید. در کل فرایند ثبت شرکت ثبت ملک ساده ترین مرحله است و تنها اندکی بیش از دو هفته زمان می برد. مواردی که به ورشکستگی منجر شده اند تا دو سال طول می کشند که از دادگاه بیرون بیایند و نرخ بازیابی هم بسیار پایین تر از حالت عادی OECD است. تکمیل فرایند صادرات کالا به خارج 17 روز و فرایند واردات 19 روز طول می کشد که نشان از کند بودن تجارب به داخل و خارج از کشور دارد. اقتصاد کشور مجارستان پردرآمد است و یکی از اقتصاد های باز اروپا به حساب می آید.

مشارکت محدود BT: حداقل یکی از شرکای عمومی دارای مسئولیت نامحدود هستند و سایر شرکا مسئولیت محدود دارند. سهامداران دارای مسئولیت محدود هستند. ارزش واقعی شرکت و نام سهامداران و مقدار سهم تعیین شده. سهامداران میتوانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند. مدیریت می تواند از سوی یک شخص حقیقی یا حقوقی انجام شود. این سهام دار می تواند هر فردی باشد. از هر گونه سوء استفاده از اعضای خانواده خود برای دور زدن قوانین مالیاتی کشور مجارستان خودداری کنید. به طور طبیعی سرمایه داران شرکتهای تجاری در هر کشوری بعد از مدتی فعالیت در کشور خود ، مایل به گسترش کارشان در سایر کشورها هستند . اگرمدیرعامل مایل باشد که به همراه همسر و فرزندان خویش به مجارستان نقل مکان کند ما میتوانیم به شما بسته خدماتی جامع خانواده خود را پیشنهاد کنیم که شامل اقامت برای همه ی اعضاء خانواده بعلاوه ی هرگونه کمکی که این انتقال را آسانتر میکند میشود. پس به بیان بهتر می توان گفت که با ثبت شرکت در مجارستان می توانید اقامت موقت و یا دائم خود را دریافت کنید.

پس سعی کنید این مورد را حتماً در نظر داشته باشید، تا دچار زیان و خسارت بعدی نشوید. آدرس محل کار (شرکت): حتماً می بایست آدرسی را برای محل کار شرکت خود در نظر گرفته باشید. از نظر اقتصادی مجارستان جزء کشورهای تقریباً متوسط اروپا می باشد که البته اگر با فکر و برنامه ریزی درست اقدام به ثبت شرکت در مجارستان بکنید، می توانید به سود بسیار عالی برسید. شرکت تضامنی در مجارستان حداقل دارای ۲ عضو است که دارای مسئولیت­های مشترکی هستند و پس از پرداخت مبالغ مشخصی برای سود کسب و کار می­توانند از سود حاصل شرکت بهره جویند. شما در ابتدای ثبت شرکت در مجارستان ممکن است زیاد با تجربه نباشید و دچار اشتباهات حقوقی شوید. این که چقدر شرکت شما می تواند موفق باشد بیش تر به نوع مدیریت شما بستگی دارد، و کشوری که در آن سرمایه گذاری می کنید، نقش کم تری ایفاء می کند. همچنین بهتر است که به سایر طرح های مشابه ای که در ایران اجرا کرده اید و موفق بوده اند نیز اشاره کنید. همچنین باید در اتاق بازرگانی ثبت نام کنید.

 

https://legalrel.com/اقامت-مجارستان