اسانس بازگرداندن صدا

[ad_1]

من همیشه اشاره به روغن های ضروری به عنوان کمی خدا معجزه. آنها به من کمک کرد در بسیاری از موارد است. در اینجا یک مطالعه موردی از یک مناسبت زمانی که من قادر به کمک به یک مادر جوان باید صدای خود را دوباره بازسازی شد.

ترزا یک عروسی 36 سال از کودکان سنین 5 و 13. او مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس سه سال پیش. این باعث شده است که بسیاری از خستگی و درد در اندام ها. کمی بیش از یک سال پیش در حالی که او زندگی در ونکوور, او شروع به داشتن مشکلات با صدای او. او تا به حال بسیاری از حملات گلو درد و سپس یک روز او از دست داده و صدای او را بدون هیچ دلیل روشنی و او به سختی می تواند صحبت می کنند و برای دو هفته اگر چه او نبود درد در زمان.

او را دیدم او را به پزشک خانواده مراجعه کننده به یک گوش و حلق و بینی متخصص که گفت که او تا به حال ندول صوتی. آنها در مقایسه با callouses در دست است. گره بزرگ شد و سازمان یافته و می توان با لیزر. او گفت: این یک روش ساده.

او و خانواده اش بودند فقط در پرتاب از مهاجرت به کالیفرنیا بنابراین او تا به حال به تعویق انداختن عمل جراحی است. هنگامی که حل و فصل در خانه جدید او بازگشت به B. C. برای عمل جراحی است.

میکروسکوپی توضیحات اظهار داشت: “بخش A و B هستند مشابه نشان خوش خیم اپیتلیوم سنگفرشی پوشش مخاط. این submucosa نشان می دهد myxoid انحطاط و چند لنفوسیت و eosinophils سازگار با آوازی وتر ندول.”

او توصیه شده بود که صحبت نمی کنم برای دو هفته بود که بسیار دشوار است برای او با یک خانواده جوان برای مراقبت و یک شخصیتی است که دوست دارد بیان شود.

پس از بازگشت به خانه صدای او بدتر شد و گاهی اوقات بسیار دردناک است به صحبت می کنند.

او را دیدم یک گوش و حلق و بینی متخصص در کالیفرنیا که به او گفت طناب صوتی آسیب دیده بود توسط لیزر و نمی شد به احتمال زیاد به خود تعمیر.

او رفت و به صدای جراح که گفت: هیچ یک درمان است که ممکن است بهبود صدای او کمی اما آن را به 3 تا 4 ماه برای هر گونه بهبود.

من با صحبت ترزا با تلفن بود و او از جان گذشته. صدای او خارش او به سختی می تواند صحبت می کنند و تا به حال برای پایان دادن به مکالمه به سرعت. فکر من این بود که “ترزا تا به حال به اندازه کافی برای رقابت با اثرات ناتوان کننده M/S. چه می توانم انجام دهم برای کمک به تصرف او صدای او و سهولت گلو او?”

من آماده ترکیبی از کندر کندر carteri (تسکین دهنده در ذهن و احساسات) آویشن آويشن (Thymus vulgaris) (تونیک محرک و ضد اسپاسمودیک), سرو, Sempervirens سرو (به طور کلی ترمیم سیستم عصبی) و cajeput, Melaleuca cajeputi (التهاب حنجره) و توصیه به استفاده از آن یک بار در روز استفاده شود آزادانه بر گلو و قفسه سینه. من هم فرستاده او یک بطری خالص چوب صندل صندل اسانس و گفت: او را به اعمال می شود 1 یا 2 قطره به گلو او را به دو بار در روز.

نتایج شگفت انگیز! در عرض چند روز ترزا صدا بود و او تا به حال هیچ مشکل بیشتر با آن است. که بیش از یک سال پیش در حال حاضر.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>