ادکلن لالیک زنانه در ایران کدام است؟

بهترین ادکلن لالیک زنانه یکی از محبوب ترین مارک ها در زمینه تولید و عرضه عطر ، ادو پرفیوم و ادکلن زنانه است. برند فرانسوی انواع مختلفی از این محصولات را با رایحه و رایحه های مختلف تولید می کند که می توانید در جلسات ، استفاده روزمره و در مکان های رسمی و اداری از آنها استفاده کنید. اگر به دنبال خرید ادکلن زنانه خوب Lalique با قیمت مناسب هستید ، در اینجا برخی از بهترین ادکلن و ادو پارفوم برای این مارک آورده شده است.

بهترین ادکلن لالیک زنانه را بخرید

این برند بهترین ادکلن لالیک زنانه خود را در مدلهای مختلف ارائه می دهد که برخی از آنها محبوب ترین هستند از جمله Lamor، Amitis، White، Satin، Le Parfium، Living and Purple که برخی از آنها در زیر معرفی می شود. ما قبلاً ادکلن لانکوم زنانه را معرفی کرده ایم.

بهترین ادکلن زنانه لالیک بنفش مدل Amethyst حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
عطرساز Nathalie Lorson
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2007
مناسب برای بانوان
نوع رایحه خنک , شیرین
ساختار رایحه گل , میوه , ادویه , چوب
نت آغازی انگور سیاه، زغال اخته، توت سیاه، شاه‌توت و توت‌فرنگی
نت میانی گل یاسمین، فلفل، یلانگ‌یلانگ و رز
نت پایانی مشک، وانیل و نت‌های چوبی

بوی میوه به خصوص میوه های شیرین همیشه دوست داشتنی است. برای استنشاق این عطر هر زمان که بخواهید کافی است عطری را با نت میوه تهیه کنید. در سال 2007 ، مارک معروف Lalique عطر زنانه جدید خود را معرفی کرد. این ادویه معروف معروف بنفش Lalique Amethyst نام دارد. ناتالی لورسون این عطر را به بهترین شکل ممکن طراحی و فرموله کرده است.

به نظر می رسد آمتیست برای قرارهای مهم در عصرهای بهار بسیار مناسب است. همچنین با توجه به قیمت مناسب و نه چندان بالا بهترین گزینه برای هدیه دادن به یک دوست که از نظر شما بسیار ارزشمند است. با نگاهی دقیق به این عطر ، روی لیوان بنفش آن ، الگوهای و خطوط را به شکل شاخه های تمشک و میوه مشاهده خواهید کرد. این بطری دارای مکعب مستطیل شکل است و در مکعب زیبایی از هماهنگی خاصی برخوردار هستند.

بیشتر بخوانید

این بطری مقدار کمی از میز شما را اشغال می کند. همچنین ، به دلیل وزن کم شما ، بعضی اوقات حتی اصلاً احساس نمی کنید از نظر ظاهری خوب هستید. اولین باری که اسپری آمتیست می کنید ، بوی انگورهای سیاه ، ذغال سنگ ، توت سیاه ، توت سیاه و توت فرنگی به سرعت در فضا پخش می شود. شیرینی این ترکیب باعث می شود تا شما و اطرافیان احساس خوشبختی و هیجان کنید. پس از مدتی رایحه ترکیبی گل یاس ، فلفل ، یلانگ یلانگ و گل رز جایگزین نت های اولیه می شود.

دلپذیری ملایم این مخلوط جالب ، هیجان شما را دو چندان می کند. بعد از مدت ها بوی مشک ، وانیل و یادداشت های چوبی جایگزین نت های میانی شده و روی لباس و ناحیه پالس شما احساس می شود. از خرید عطر Lalique Amethyst به دلیل توزیع بالای عطر ، برند با ارزش و شناخته شده ، شیشه ای زیبا و زنانه و قیمت مناسب آن برای شما و شخصی که این عطر را از شما دریافت می کند ، بسیار خوشحال خواهد شد.

 
تستر ادو پرفیوم زنانه لالیک آمیتیس مدل Amethyst حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
عطرساز Nathalie Lorson
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2007
مناسب برای بانوان
نوع رایحه گل , طبیعت , تند , شیرین
ساختار رایحه گل , میوه , ادویه , چوب
نت آغازی انگور سیاه، زغال اخته، توت سیاه، شاه‌توت و توت‌فرنگی
نت میانی گل یاسمین، فلفل، یلانگ‌یلانگ و رز
نت پایانی مشک، وانیل و نت‌های چوبی

بهترین ادکلن زنان لالیک آمیتیس در سال 2007 معرفی شد. این ادو پارفوم “آمتیست” نام دارد. ناتالی لورسون این عطر را به بهترین شکل ممکن طراحی و فرموله کرده است. به نظر می رسد آمتیست برای قرارهای مهم در عصرهای بهار بسیار مناسب است. همچنین ، با توجه به قیمت مناسب و نه چندان بالا ، بهترین گزینه برای هدیه دادن به دوستی است که برای شما بسیار ارزشمند است.

با نگاهی دقیق به این عطر ، روی لیوان بنفش آن ، الگوهای و خطوط را به شکل شاخه های تمشک و میوه مشاهده خواهید کرد. بطری مکعب مستطیل شکل و درب مکعب زیبا از هماهنگی خاصی برخوردار است. این بطری مقدار کمی از میز شما را اشغال می کند. همچنین به دلیل وزن کم ، بعضی اوقات به هیچ وجه حضور آن را در کیف دستی خود احساس نمی کنید.

بیشتر بخوانید

اولین باری که اسپری آمتیست می کنید ، بوی انگورهای سیاه ، ذغال سنگ ، توت سیاه ، توت سیاه و توت فرنگی به سرعت در فضا پخش می شود. شیرینی این ترکیب باعث می شود تا شما و اطرافیان احساس خوشبختی و هیجان کنید. پس از مدتی رایحه ترکیبی گل یاس ، فلفل ، یلانگ یلانگ و گل رز جایگزین نت های اولیه می شود.

دلپذیری ملایم این مخلوط جالب ، هیجان شما را دو چندان می کند. بعد از مدت ها بوی مشک ، وانیل و یادداشت های چوبی جایگزین نت های میانی شده و روی لباس و ناحیه پالس شما احساس می شود. خرید بهترین ادکلن زنانه لالیک آمیتیس به دلیل توزیع بالای عطر ، برند با ارزش و شناخته شده ، شیشه ای زیبا و زنانه و قیمت مناسب آن بسیار مناسب برای شما و شخصی که این عطر را از شما دریافت می کند بسیار لذت بخش است.

 


ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Satine حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
عطرساز Nathalie Lorson
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2013
مناسب برای بانوان
نوع رایحه شرقی , گل , طبیعت , شیرین
ساختار رایحه گل , گیاهان معطر , خاک و زمین , ادویه , وانیل , چوب
نت آغازی گل یاسمین، گل آفتابی و یاس بنفش
نت میانی فلفل صورتی، وانیل و دانه تونکا
نت پایانی گیاه پاتچولی، علف وتیور و چوب صندل

در سال 2013 ، مارک معروف Lalique ادو پرفیوم دیگری به ادکلن لالیک زنانه اضافه کرد. این ادکلن زنانه “Satine” نام دارد. اگر به عطرهایی با رایحه های شیرین ، چوبی و وانیلی علاقه دارید ، ساتن یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب عطر است. اگر از نزدیک به لیوان این ادوپرفیوم زیبا نگاه کنید ، اولین چیزی که چشم شما را به سمت شیشه گرد و مسطح این عطر جلب می کند ، دایره سیاه است که در مرکز شیشه قرار دارد و نام Satine روی آن حک شده است. آی تی.

خطوط منظم خیره کننده که روی شیشه کار شده اند ، شما را برای لحظه ای ضعف می کند. در گردن بطری ، نام لالیک با حروف بزرگ دیده می شود. در رنگ های فلزی و نقره ای این شیشه ، جلوه و زیبایی خاصی به آن بخشیده است. فرمولاسیون و کارهای طراحی ساتن توسط عطرساز معروف ناتالی لورسون انجام شد. به محض این که این شیرین صورتی را روی لباس یا ناحیه پالس خود اسپری کنید ، بوی آفتابگردان و گل های گل یاس در فضای اطراف شما پخش می شود.

بیشتر بخوانید

شیرین بودن این مثلث گل ، انرژی و خوشبختی مضاعف به شما می بخشد. پس از مدتی ، این نتایج جای خود را به نتایج میانی می دهد. نت های میانی ترکیبی از فلفل صورتی ، وانیل و لوبیای تونکا است. این عناصر شیرین باعث تقویت نت های اولیه می شوند. بعد از مدت ها جایگزین نتایج نهایی به جای نتایج میانی خواهید شد.

نتایج نهایی شامل گیاه جادویی پاتچولی ، چمن ویتور و چوب صندل است. احساس شرقی این عناصر طبیعی تا پایان اثر ساتن در محل اسپری باقی می ماند. خرید بهترین ادکلن زنانه لالیک satine به دلیل داشتن لیوان زیبا ، حجم 100 میلی لیتر ، توزیع بوی قوی و دوام بالا ، برای شما تجربه ای شیرین خواهد بود.

 
ادو پرفیوم زنانه لالیک مدل Azalee حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
عطرساز Michel Almairac, Mylene Alran
کشور مبدا برند فرانسه
مناسب برای بانوان
نوع رایحه تند , گرم , طبیعت , گل
ساختار رایحه میوه , چوب , گیاهان معطر , گل
نت آغازی فریزیا، هلو و ترنج
نت میانی رز، یاسمن و یاس
نت پایانی مشک، چوب صندل و نعناع هندی

بوی هر چیزی می تواند یکی از مهمترین قسمت های ظاهر آن باشد. ممکن است یک صحنه زشت ، یک ماشین بد یا یک غذای بد تحمل شود ، اما تحمل بوی نامطبوع بیش از چند دقیقه غیرممکن است. حجم عظیمی از دانش ما از طریق قدرت بینایی وارد مغز ما می شود. اما در بیشتر مواقع ، بیشتر احساسات ما تحت تأثیر احساس بویایی ما قرار می گیرد. به همین دلیل یکی از راه هایی که می توانید یک حس خوب را به اطرافیان منتقل کنید ، بوی خوب است. البته برای داشتن بوی دلپذیر می توانید از عطرها استفاده کنید.

 
ادکلن زنانه لالیک سفید مدل Lalique حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
عطرساز Sophia Grojsman
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 1992
مناسب برای بانوان
نوع رایحه خنک , شیرین
ساختار رایحه میوه , وانیل , چوب , گل
نت آغازی زنبق ، یاس سفید ، جوانه خشک میخک ، گل رز
نت میانی تمشک سیاه ، برگ و جوانه توت ، گلابی
نت پایانی چوب معطر صندل ، مشک ، وانیل

 
ادکلن لالیک زنانه بنفش مدل Amethyst Exquise حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2017
مناسب برای بانوان
نوع رایحه شیرین , خوراکی , گل
ساختار رایحه میوه , چوب , گل
نت آغازی شاه توت , تمشک , انگور سیاه فرنگی
نت میانی گل ارکیده
نت پایانی رایحه چوب

 
ادکلن لالیک زنانه مدل Fleur de Cristal حجم 50 میلی لیتر

حجم 50 میلی‌لیتر
عطرساز Raphael Haury
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2010
مناسب برای بانوان
نوع رایحه گل , خوراکی , خنک , طبیعت , تند , شیرین
ساختار رایحه مرکبات , گل , گیاهان معطر , ادویه , چوب
نت آغازی گل یاسمین، نارنج و فلفل صورتی
نت میانی گل زنبق دره، گل استفانوتیس، یلانگ یلانگ و میخک
نت پایانی چوب صندل، چوب کشمیر، عنبر و مشک

بوی شکلات ممکن است لبخند دوست داشتنی مادرتان را به شما یادآوری کند. وقتی کودک شکلات می خورد لبخندی بر چهره شما می گذارد. خاطراتی که شما با دیگران تجربه کرده اید ، توسط عطر استنشاقی تجسم می یابد. همین موضوع برای شما نیز پیش می رود. دوستانتان سالهای بعد شما را به یاد خواهند آورد. شخصیت خاص و منحصر به فرد شما با رایحه ای که دیگران از شما یاد می کنند باقی مانده است. همسرتان شما را در هر كجا كه او بوي عطري را كه براي اولين بار ملاقات كرده بوديد به خاطر خواهد آورد. وقتی کارفرمای شما رایحه عطر شما را می شنود ، یک مصاحبه شغلی را به شما یادآوری می کند. دوستانتان بیش از هر چیز عطرهایی را که در مهمانی بو کرده اید به یاد خواهند آورد.

 

 
ادکلن زنانه لالیک مدل Le Parfum حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی‌لیتر
عطرساز Dominique Ropion
کشور مبدا برند فرانسه
سال معرفی 2005
مناسب برای بانوان
نوع رایحه شیرین , تند , گرم , خوراکی , طبیعت , شرقی , گل
ساختار رایحه وانیل , چوب , مرکبات , خاک و زمین , گیاهان معطر , گل
نت آغازی فلفل صورتی، نارنج و برگ‌بو
نت میانی گل یاسمین، آفتاب‌گردان و بادام
نت پایانی چوب صندل، دانه‌ی تونکا، گیاه پاتچولی و وانیل

یکی از رایحه های شرقی و زنانه Lalique در سال 2005 به بازار معرفی شد. این ادو پارفوم “Le Parfum” نام دارد. لو پرفام با داشتن رایحه ای شیرین ، تند و گرم ، برای شب های سرد ، طولانی پاییز و زمستان توصیه می شود. طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطر معروف و کاربلدی “دومینیک روپیون” انجام شده است.

بطری عطر Lalique Lou بسیار شیک و ساده است. روی بطری یک مارک سیاه لالیک وجود دارد. مایع طلایی داخل بطری از طریق شیشه روشن قابل مشاهده است. این بطری مکعبی بسیار دلپذیر است و اسپری را به خوبی انجام می دهد. در اطراف گردن بطری ، یک باند قرمز گره خورده است.

این بند با گره زیبای خود جذابیت بطری را دو چندان کرده است. در بطری با شکل مربع و رنگ سیاه در بالا ، به خوبی روی شیشه سوار شده و نمایان است. بعد از اولین اسپری لوپرفیوم روی پوست و ناحیه پالس خود ، متوجه بوی فلفل صورتی ، نارنج و ترنج خواهید شد. این ترکیب سه و تیز ، شادی و هیجان بسیاری را برای شما به همراه دارد. سپس با گذشت زمان ، نتایج اولیه با نتایج میانی جایگزین می شوند.

بیشتر بخوانید

نت های میانی گل یاس ، آفتابگردان و بادام است. این نتایج گل و تیز باعث ایجاد اعتماد به نفس بالایی می شود. پس از مدتی ، نتایج نهایی می رسند و جای آن را می دهند. نت های ساخته شده از چوب صندل ، لوبیا تونکا ، پاتولی و وانیل است. این ترکیب چوبی و شیرین به شما در کاهش استرس و آرامش زیاد شما کمک می کند.

خرید عطر La Parfum Lalique با توجه به رایحه قوی و ماندگار آن ، توزیع بوی قوی ، شیشه خاص و قوی ، برند با ارزش و قیمت مناسب برای شما و کسانی که این عطر را دریافت می کنند بسیار خوشحال خواهد شد.

گرفته شده

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin Elektronik sigara