آشنایی با گوشی های پزشکی

[ad_1]

گوشی های پزشکی ساده هستند و در عین حال موثر ابزار است که اجازه می دهد تا پزشکان به گوش دادن به صداهای داخلی در بدن بیمار. پزشکان می توانند با استفاده از بلندگو به گوش دادن به یک بیمار قلبی روده تنفس و جریان خون.

یک فرانسوی به نام رنه-Theophile-اییسنت Laennec اختراع اولین گوشی پزشکی در سال 1816. دکتر Laennec استفاده توخالی چوبی لوله به گوش دادن به ضربان قلب خود را در زنان مبتلا به طوری که او نمی خواهد که به نادرست در تماس با آنها را با لمس کردن سر خود را به سینه خود را. او کشف کرد که توخالی چوبی tube تقویت صدای قلب تپنده آن را بسیار آسان تر برای شنیدن هر گونه ناهنجاری. او نام خود را به اختراع یک گوشی پزشکی پس از کلمه یونانی برای قفسه سینه (stethos) و فعل به بررسی (scopeein). طراحی نسبتا بدون تغییر باقی مانده تا 1940 زمانی که دکتر Sprague و موریس راپاپورت بررسی اصول علمی پشت stethoscopy و ایجاد مدل اولیه است که امروز استفاده می شود.

گوشی های پزشکی در درجه اول مورد استفاده برای گوش دادن به یک فرد ضربان قلب. اکثر گوشی های پزشکی باید دو طرفه قطعه است که می تواند قرار داده شده در مقابل یک فرد قفسه سینه. یک طرف تخت پلاستیکی دیافراگم که بزرگ شود بدن برای تلفن های موبایل. از طرف دیگر این قطعه توخالی جام به نام بل که انتقال صدا از روی پوست بیمار ارتعاشی. زنگ میدارد فرکانس پایین برای تلفن های موبایل در حالی که دیافراگم خوب است برای شنیدن برای تلفن های موبایل در یک فرکانس بالاتر. پزشک می توانید گوش دادن به یک فرد ضربان قلب با هر دو طرف و می شنیدن هر گونه مشکلات مانند ضربان نامنظم ضعیف ضربان قلب و یا تعدادی دیگر از بی نظمی.

پزشکان می تواند شنیدن هر گونه انسداد یا نامنظم حرکت در روده ها با بلندگو. بلندگو نیز استفاده می شود به گوش دادن به شریان های مسدود شده و تنفس بی نظمی.

گوشی های پزشکی حیاتی ابزار است که اجازه می دهد تا پزشکان برای تشخیص هر نامنظم برای تلفن های موبایل در یک بدن بیمار اجازه دادن به آنها در تشخیص و درمان مشکلات قبل از آنها تبدیل به جدی تر است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>